آموزش فر آلتون

۷ بازديد

فرهای دیواری انعطاف‌پذیری را ارائه می‌دهند که در طرز کار با فر برقی آلتون قیمت محدوده‌ای نخواهید یافت. آنها را می توان تقریباً روی هر دیواری در آشپزخانه شما و در هر ارتفاعی نصب کرد، بنابراین لازم نیست برای قرار دادن کباب در حفره خم شوید.

آشپزخانه بدون فر چیست؟ مطالعه ای توسط نشان داد که 90 درصد از خانواده ها در بریتانیا دارای اجاق هستند، که جای تعجب نیست، زیرا آنها وسیله انتخابی برای کیک، شیرینی و کباب یکشنبه شما هستند. بنابراین، چه اجاق گاز شما گرد و غبار را گاز گرفته باشد، چه به دنبال ارتقاء یا به دنبال مدل جدیدی برای طراحی مجدد آشپزخانه خود هستید، مهم است که اجاق گاز مناسب را برای خانواده و بودجه خود انتخاب کنید.

ویژگی هایی که باید به آنها توجه کرد

مانند تمام کالاهای سفید، پیشرفت‌های مختلفی در فناوری مورد استفاده و طیف وسیعی از ویژگی‌های موجود در اجاق‌ها وجود داشته است. ما ویژگی‌هایی را که فکر می‌کنیم ارزش بررسی کردن را دارند توضیح داده‌ایم و از کارشناسان کالاهای سفید پرسیدیم که داشتن کدام ویژگی خوب است اما ضروری نیست.

 

خود تمیز شونده: به دنبال اجاق های خود تمیز شونده پیرولیتیک یا کاتالیزوری باشید تا تمیز کردن ساده و بدون مواد شیمیایی را حفظ کنید.

رانرهای تلسکوپی: اینها ریل هایی هستند که به طور کامل از اجاق خارج می شوند و سینی ها، قابلمه ها و ظروف را صاف تر، راحت تر و ایمن تر می کنند.

پروب‌های دما/گوشت: اگر مطمئن‌ترین آشپز نیستید یا فقط می‌خواهید از دقت اطمینان حاصل کنید، کاوشگرهای گوشت یک مکمل عالی برای پخت دقیق و اطمینان از پختن غذا هستند.

تایمر: فر خود را طوری تنظیم کنید که به طور خودکار بپزد و بدون نیاز به انجام کاری خاموش شود

کنترل های دیجیتال: برای زمانی که به دمای پخت دقیق نیاز دارید، یعنی برای پخت، ایده آل هستند. شماره گیری های دستی پنج یا 10 درجه خوب هستند، اما دقیق نیستند. افزایش یک یا دو درجه دقت را تضمین می کند

کنترل‌هایی که همسطح قرار می‌گیرند: این یک مزیت واقعی از کنترل‌های دیجیتال صفحه لمسی است زیرا تمیز کردن فاسیا را آسان می‌کند. برخی از صفحه‌های دستی را می‌توان به سمت داخل هل داد تا همسطح بنشینند

انتخاب خوبی از لوازم جانبی: ما اجاق‌هایی با طیف وسیعی از سینی‌های فر، قفسه‌های سیمی و تعداد قفسه‌های مناسب را ترجیح می‌دهیم.

پخت و پز بخار: اگر عاشق پختن نان هستید، این کار برای شما مناسب است. برخی از اجاق ها دارای مخزن آب هستند که توده های بخار را به داخل حفره فر می فرستد

تنظیمات پخت خودکار: این تنظیمات به شما این امکان را می دهد که دقیقاً برای غذایی که می پزید، تنظیمات را انتخاب کنید، به عنوان مثال. مرغ سوخاری، کیک و موارد دیگر

چراغ‌ها/درون چقدر آسان دیده می‌شود: یک حفره فر که روشن می‌شود به شما این امکان را می‌دهد که بدون تأثیر بر دمای داخل فر، از شیشه‌ها نگاه کنید. این برای پخت هایی که نباید فر را تا نیمه باز کنید، مانند کیک، ایده آل است

ما بهترین مدل‌ها را برای طیف وسیعی از قیمت‌ها، از مدل‌های مقرون به صرفه اما کارآمد، تا مدل‌های با تکنولوژی پیشرفته، پیدا کرده‌ایم.

زمانی که به دنبال یک اجاق جدید هستید، دانستن اینکه از کجا شروع کنید ممکن است سخت باشد. ما با کارشناسان کالاهای سفید داخلی از AO.com، Currys و Appliances Direct و همچنین با مشاورین Whitegoods انگلستان صحبت کرده ایم تا توصیه های واقعی و مفید را به شما ارائه دهیم، به علاوه تمام سؤالاتی که باید قبل از جدا شدن از کارهای سخت خود از خود بپرسید. پول نقد به دست آورد همچنین بهترین پیشنهادات اجاق گاز را که توسط کارشناسان مستقل تایید شده است، پیدا خواهید کرد.

راهنمای خرید فر دیواری

فرهای دیواری انعطاف‌پذیری را ارائه می‌دهند که در قیمت محدوده‌ای نخواهید یافت. آنها را می توان تقریباً روی هر دیواری در آشپزخانه شما و در هر ارتفاعی نصب کرد، بنابراین لازم نیست برای قرار دادن کباب در حفره خم شوید.

ملاحظات قبل از خرید

فر یک نفره یا دو نفره؟

قبل از اینکه حتی در مورد ویژگی های زیبا و زیبایی شناسی فکر کنید، باید در نظر بگیرید که چه اندازه فر برای شما و خانواده شما مناسب است. فرهای داخلی در دو سایز تک و دوتایی موجود هستند. همیشه قبل از خرید ابعاد را بررسی کنید. در اینجا تفاوت ها وجود دارد:

 

فرهای تکی حدود 60 سانتی متر ارتفاع دارند. آنها می توانند به هر جایی از آشپزخانه بروند، اما بیشتر مردم ترجیح می دهند آنها را زیر پیشخوان، زیر یک اجاق گاز داخلی یا در سطح چشم در کابینت قرار دهند.

 

مزایا: فرهای تک محفظه بزرگتری در مقایسه با اجاق های دوتایی دارند که آنها را برای کباب های بزرگ و برای قرار دادن ظروف بزرگ کاسه ای ایده آل می کند.

معایب: شما می توانید هر بار فقط از یک عملکرد استفاده کنید و فر را فقط روی یک درجه حرارت تنظیم کنید.

فرهای دوتایی حدود 90 سانتی متر ارتفاع دارند و فقط در یک کابینت در سطح چشم قرار می گیرند.

 

مزایا: اگر به دنبال پختن غذاهای مختلف در دماهای مختلف هستید یا به دنبال استفاده از دو عملکرد متفاوت هستید، ایده آل است. گریل و پنکه، همزمان.

معایب: اشغال فضای بیشتر، فضای کمتر فر برای ظروف بزرگتر/قطعات کیت آشپزخانه

گاز یا برق

اجاق گازی و برقی هر دو مزایا و معایب مختلفی دارند. ما آنها را در زیر برای کمک به شما در انتخاب درست قرار داده ایم.

 

اکثر فر های دیواری برقی هستند و این چیزی است که ما آزمایش می کنیم. در ارزیابی‌های ما از محدوده‌ها، به طور کلی متوجه می‌شویم که فرهای برقی کمی بهتر از گاز، به ویژه در کباب کردن، عمل می‌کنند. بعلاوه، برای نصب آن نیازی به سرویس گاز یا پروپان در خانه خود ندارید - یک برقکار می تواند خط برق را به هر جایی از آشپزخانه شما راه اندازی کند، معمولاً با چند صد دلار.

 

اگر در حال خرید فر گاز دیواری هستید یک نکته را باید در نظر داشته باشید فر برقی آلتون قیمت : در حال حاضر کمبود لوازم خانگی در سراسر کشور وجود دارد. با این حال، همه لوازم خانگی به طور یکسان تحت تأثیر کمبود و سفارشات برگشتی قرار نگرفته اند. ممکن است متوجه شوید که برای ایمن کردن فر های دیواری به جای فر گاز، زمان آسان تری دارید، زیرا فرهای دیواری محبوب تر هستند.

 

اما به خاطر داشته باشید که اگر همزمان یک فر گاز دیواری و یک فر گاز جدید بخرید، ممکن است دشوارتر باشد. بنابراین اگر در حال بازسازی آشپزخانه خود هستید، یا لوازم اصلی پخت و پز را جایگزین می کنید، باید مطمئن شوید که می توانید هر دو دستگاه را همزمان خریداری کنید. توصیه ما؟ به نمایندگی‌های مستقل محلی مراجعه کنید، مدل‌های خراشیده یا نمونه‌های کف را در نظر بگیرید، یا آماده باشید که در مورد مدل‌هایی که انتخاب می‌کنید انعطاف‌پذیر باشید—بعضی از مدل‌ها می‌توانند ظرف چند روز ارسال شوند و برخی ممکن است ماه‌ها طول بکشد.

گونه فر های دیواری را آزمایش می کنیم

ما فرهای دیواری برقی را در پیکربندی‌های یک و دو فر با استفاده از ترکیبی از غذا و اندازه‌گیری‌های دقیق دما آزمایش می‌کنیم. برای شروع، ما هر حفره فر را با ترموکوپل ها سیم کشی می کنیم - دماسنج های سیمی که قادر به تحمل دمای بالا هستند - تا ببینیم فر از یک نقطه به نقطه دیگر چقدر یکنواخت گرم می شود.

 

در مرحله بعد، سینی های متعددی از شیرینی ها و کیک های شکری را روی قفسه های فر برقی آلتون قیمت  مختلف می پزیم، و به دنبال این هستیم که ببینیم کدام مدل ها محصولات پخته شده را به طور یکنواخت قهوه ای تولید می کنند و کدامیک این اقلام را خام یا سوخته می گذارند. در یک سال معمولی، ما بیش از 2000 کلوچه و بیش از 400 کیک را در دوره آزمایش فر می‌پزیم. سپس زیر هر جوجه‌های گوشتی یک تابه‌ی همبرگر می‌زنیم تا ببینیم جوجه گوشتی چقدر گرم می‌شود و آیا آنقدر داغ می‌شود که بپزد.

 

ما ویژگی‌ها و موقعیت‌های قفسه را ارزیابی می‌کنیم و سطح قابل استفاده در داخل هر فر توکار آلتون را اندازه‌گیری می‌کنیم. در آخر، برای آزمایش چرخه خود تمیز کردن، داخل هر فر را با مخلوطی منزجر کننده که شامل تخم مرغ، تاپیوکا، پنیر و پر کردن پای است رنگ می کنیم و مخلوط را قبل از اجرای چرخه در جای خود می پزیم، ببینیم کدام فر ها تمیز می شوند و کدام فر ها تمیز می شوند. شما را در تمیز کردن گیر می کند. برای آخرین نتایج آزمایش، رتبه بندی فر های دیواری ما را ببینید.

چه چیزی میخواهید بدانید

عرض فر دیواری موجود 24، 27، 30 و 36 اینچ است. رایج ترین آنها 30 اینچ عرض دارند، بنابراین این چیزی است که ما آزمایش می کنیم. اگر در حال تعویض فر دیواری هستید، بسیار مهم است که قبل از خرید، فر گاز دیواری و بریدگی کابینت را اندازه بگیرید.

سوخت

فر های دیواری برقی بسیار محبوب ترین نوع هستند. در آزمایش‌های ما در مورد فر توکار آلتون در محدوده، متوجه می‌شویم که الکتریسیته‌ها به ویژه در کباب کردن، عمکرد بهتری دارند.

 ظرفیت

بسیاری از تولیدکنندگان ادعاهای گمراه کننده ای در مورد ظرفیت فر توکار آلتون  دارند—معمولاً هر اینچ مربع از فضا را شامل می شوند، حتی اگر راهی برای استفاده از آن برای پخت و پز وجود نداشته باشد (مانند قسمت زیر قفسه پایین). ما به دنبال ظرفیت قابل استفاده هستیم و تفاوت های زیادی بین مدل ها پیدا می کنیم. برای فرهای دیواری تک فر، کوچک‌ترین مدل‌های آزمایشی ما حدود 2 فوت مکعب فضای قابل استفاده ارائه می‌دهند و بزرگ‌ترین مدل‌ها (مدل‌هایی که از نظر ظرفیت عالی ارزیابی می‌کنیم) بیش از 3 فوت مکعب فضای قابل استفاده دارند. ممکن است برای یک سینی کلوچه اهمیت چندانی نداشته باشد، اما خوشحال خواهید شد که در روز شکرگزاری بعدی یک بوقلمون غول پیکر را در فر ریز کنید.

 پیکربندی

فر های دیواری در پیکربندی های تک و دو فر عرضه می شوند و ما هر فر توکار آلتون  را آزمایش می کنیم. یک فر دوتایی به شما امکان می‌دهد بیشتر بپزید و به شما امکان می‌دهد غذاها را در دو دمای مختلف بپزید، که به ویژه در تعطیلات شلوغ آشپزی مفید است. یک فر دوجداره بسیار بزرگتر از فر دوجداره ای است که ممکن است در یک محدوده (که در واقع فقط یک فر تکی است که به دو حفره تقسیم شده است) پیدا کنید. برای یک فر دوجداره واقعی، هر دو حفره یک اندازه هستند.

 منبع 

https://www.aparat.com/v/On8Da

https://www.consumerreports.org/cro/wall-ovens/buying-guide/index.htm

https://www.bbcgoodfood.com/reviews/best-ovens

 

 

تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد