نمایندگی سینک ایلیا استیل

۲ بازديد

بهترین سینک های آشپزخانه استیل


سینک های آشپزخانه از جنس استنلس استیل انقلاب را رهبری می کنند. تنوع ظاهری بی پایانی از سبک ها و ویژگی های خاص اکنون در نمایندگی سینک ایلیا استیل آشپزخانه کیفیت در مقابل قیمت

بهترین کیفیت همیشه بهترین انتخاب برای هر خریدار نیست. سینک های آشپزخانه از جنس استنلس استیل دارای سه فاکتور مهم هستند: گیج استیل، درجه فولاد و کیفیت عایق.


وقتی صحبت از گیج فولادی به میان می آید ضخیم تر بهتر است. سینک استیل گیج 16 دوام بیشتری نسبت به سینک 20 دارد. اگر با یک شی در حال سقوط برخورد شود، احتمال فرورفتگی یا تغییر شکل آن کمتر است.

درجه فولاد برای دوام نیز مهم است. با این حال، درجه بیشتر نشانگر مقاومت آن در برابر خراش و لکه خواهد بود. بهترین سینک ها دارای گریدهای 304 یا 316 هستند.

کیفیت عایق به معنای توانایی سینک در به حداقل رساندن صدا و لرزش است. سینک های با کیفیت بالاتر عایق بیشتری دارند.

در حالت ایده‌آل، همه ما می‌خواهیم سینک ظرفشویی با بالاترین کیفیت را خریداری کنیم. کیفیت بالاتر به طور کلی به معنای قیمت بالاتر است. نیاز خود به کیفیت بالا را با بودجه بازسازی آشپزخانه خود متعادل کنید تا بهترین سینک را برای خود پیدا کنید

که زمانی فروتن بود یافت می شود. سینک های فولادی ضد زنگ از بسیاری جهات بالای جمعیت ایستاده اند. برای اطلاع از چگونگی و چرایی آن، با ما همراه باشید.چگونه تعیین کنید کدام سینک آشپزخانه استیل برای شما مناسب است

آیا نمی دانید چگونه یک مورد مناسب را انتخاب کنید؟ اگر تعداد زیاد گزینه های سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیل بسیار زیاد به نظر می رسد، دلسرد نشوید. این یک احساس غیرعادی نیست. قبل از شروع خرید می توانید با در نظر گرفتن عوامل زیر زمینه را محدود کنید.


عملکرد

چگونه از سینک آشپزخانه خود استفاده می کنید؟ سینک شما می تواند کاربرد آشپزخانه شما را محدود یا گسترش دهد. دلایلی را که به سینک آشپزخانه خود متکی هستید را در نظر بگیرید. آیا به مکانی برای تمیز کردن قابلمه ها و تابه های بزرگ یا ورقه های شیرینی نیاز دارید؟ یک سینک بزرگ، عریض، عمیق و به سبک صنعتی ممکن است بهترین کار را برای شما داشته باشد.


یک آشپزخانه بدون ماشین ظرفشویی ممکن است برای شستن ظروف روزانه فقط به یک سینک کوچک و در دسترس نیاز داشته باشد. آشپزخانه ای که برای سرگرمی یا برای تغذیه یک خانواده بزرگ استفاده می شود، احتمالاً همه کاره ترین سینک ممکن را می خواهد. یا، یک ایستگاه کاری چند منظوره ممکن است اصلا برای شما مهم نباشد. یک سینک جذاب که عمدتاً به عنوان یک ویژگی طراحی استفاده می شود ممکن است در این مورد ارزشمندتر باشد.


به هر حال شما از سینک آشپزخانه خود استفاده می کنید، مشخص می کند که وقتی شروع به جستجوی سبک سینک کامل می کنید، به دنبال چه ویژگی هایی باشید. همچنین تعیین می کند که چه اندازه سینک بهتر عمل می کند. قبل از انتخاب اندازه، اطمینان حاصل کنید که کابینت زیر به اندازه کافی برای سینک مورد نظر شما پهن است.


نصب و راه اندازی

نحوه نصب سینک، مهم ترین فاکتور بعدی در انتخاب سینک آشپزخانه است. آیا سینک موجود را تعویض می کنید، اما از کانتر استفاده مجدد می کنید؟ حتما سینک را هم اندازه یا بزرگتر انتخاب کنید. همچنین ممکن است نیاز داشته باشید که همان سبک نصب را خریداری کنید، خواه سبک نصب شده، در زیر کوه یا مزرعه باشد، می‌خواهید لبه‌های خشن میز را پنهان کنید.


اگر کانتر یا کابینت خود را به طور کلی تعویض می کنید، انتخاب سبک نصب کاملاً به شما بستگی دارد، البته تا زمانی که با نوع کانترهایی که نصب می کنید سازگار باشد.


تفاوت کمی در عملکرد بین سبک های نصب وجود دارد مگر اینکه به تجهیزات تخصصی آشپزخانه نیاز داشته باشید.


در موارد نادر، گزینه های نصب شما ممکن است با ارتفاع یا محل لوله کشی تخلیه محدود شود.در حالی که ما در حال انجام آن هستیم، بیایید نگاهی به بهترین سینک های ایلیا استیل  آشپزخانه از جنس استنلس استیل بیندازیم. ما بهترین‌ها را بررسی کرده‌ایم و فهرستی از 10 مورد برتر را گردآوری کرده‌ایم. برای در نظر گرفتن، به حداقل استانداردهایی نیاز داشتیم. هر یک از پیک های زیر از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا ساخته شده اند، کیفیت جذب صدا مناسبی دارند و دارای ضمانت مادام العمر هستند.


چگونه تعیین کنید کدام نمایندگی سینک ایلیا استیل آشپزخانه استیل برای شما مناسب است

آیا نمی دانید چگونه یک مورد مناسب را انتخاب کنید؟ اگر تعداد زیاد گزینه های سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیل زیاد به نظر می رسد، دلسرد نشوید. این یک احساس غیرعادی نیست. قبل از شروع خرید می توانید با در نظر گرفتن عوامل زیر زمینه را محدود کنید.


عملکرد

چگونه از سینک ایلیا آشپزخانه خود استفاده می کنید؟ سینک شما می تواند کاربرد آشپزخانه شما را محدود یا گسترش دهد. دلایلی را که به سینک آشپزخانه خود متکی هستید را در نظر بگیرید. آیا به مکانی برای تمیز کردن قابلمه ها و تابه های بزرگ یا ورقه های شیرینی نیاز دارید؟ یک سینک بزرگ، عریض، عمیق و به سبک صنعتی ممکن است بهترین کار را برای شما داشته باشد.


یک آشپزخانه بدون ماشین ظرفشویی ممکن است برای شستن ظروف روزانه فقط به یک سینک کوچک با دسترسی آسان نیاز داشته باشد. آشپزخانه ای که برای سرگرمی یا برای تغذیه یک خانواده پرجمعیت استفاده می شود، احتمالاً همه کاره ترین سینک ممکن را می خواهد. یا، یک ایستگاه کاری چند منظوره ممکن است اصلا برای شما مهم نباشد. یک سینک جذاب که در درجه اول به عنوان یک ویژگی طراحی استفاده می شود ممکن است در این مورد ارزشمندتر باشد.


به هر حال شما از قیمت سینک ایلیا استیل آشپزخانه خود استفاده می کنید، مشخص می کند که وقتی شروع به جستجوی سبک سینک کامل می کنید، به دنبال چه ویژگی هایی باشید. همچنین تعیین می کند که چه اندازه سینک بهتر عمل می کند. قبل از انتخاب اندازه، اطمینان حاصل کنید که کابینت زیر به اندازه کافی برای سینک مورد نظر شما پهن است.


نصب و راه اندازی

نحوه نصب سینک ظرفشویی ایلیا استیل مهمترین فاکتور بعدی در انتخاب سینک آشپزخانه است. آیا در حال تعویض سینک موجود هستید، اما از کانتر استفاده مجدد می کنید؟ حتما سینک را هم اندازه یا بزرگتر انتخاب کنید. همچنین ممکن است نیاز داشته باشید که همان سبک نصب را خریداری کنید، خواه سبک نصب شده، در زیر کوه یا مزرعه باشد، می‌خواهید لبه‌های خشن میز را پنهان کنید.


اگر کانتر یا کابینت خود را به طور کلی تعویض می کنید، انتخاب سبک نصب کاملاً به شما بستگی دارد، البته تا زمانی که با نوع کانترهایی که نصب می کنید سازگار باشد.


تفاوت کمی در عملکرد بین سبک های نصب وجود دارد مگر اینکه به تجهیزات تخصصی آشپزخانه نیاز داشته باشید.


در موارد نادر، گزینه های نصب شما ممکن است با ارتفاع یا محل لوله کشی تخلیه محدود شود.


منبع


https://www.lowes.com/pl/Stainless-steel--Kitchen-sinks-Kitchen-bar-sinks-Kitchen/4294506755?refinement=4294883139


https://www.forbes.com/advisor/home-improvement/best-stainless-steel-kitchen-sinks/#the_10_best_stainless_steel_kitchen_sinks_of_2022_section

تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد