سینک دست ساز ایلیا استیل

۲ بازديد

انواع سینک آشپزخانه چیست؟

وقتی می گوییم «انواع سینک آشپزخانه» در واقع منظور این است که چگونه روی میز کار آشپزخانه شما یا روی آن نصب شده است. سه نوع سینک دست ساز ایلیا استیل آشپزخانه وجود دارد که شامل سینک داخلی، زیر نصب شده و سینک بلفاست می شود. در زیر به تفصیل هر کدام را توضیح داده ایم.


سینک های داخلی

سینک های داخلی یک راه ساده و آسان برای قرار دادن سینک آشپزخانه هستند - سینک ظرفشویی در شکاف میز کار شما شکاف می دهد. لبه های سینک ایلیا استیل قیمت در بالای سطح قرار می گیرند و یک لبه خفیف ایجاد می کنند.


سینک های داخلی در مواد، اندازه ها، رنگ ها و طرح های مختلف تولید می شوند. مزیت اصلی سینک ظرفشویی این است که می توانید از آن با هر میز کار آشپزخانه استفاده کنید، بنابراین لازم نیست نگران انتخاب سینک نادرست باشید. اکثر سینک های داخلی دارای یک تخته آبکش داخلی در کناره هستند که به ظروف شما اجازه می دهد به راحتی خشک شوند و آماده استفاده هستند.


سینک های زیر نصب شده

سینک های زیر نصب شده برای صرفه جویی در فضا و ایجاد ظاهری مینیمال در آشپزخانه شما با خطوط تمیز فوق العاده هستند. سینک دست ساز ایلیا استیل های زیر سینک آبچکان ندارند، که آنها را برای آشپزخانه های کوچکتر ایده آل می کند.


با سینک های زیر نصب شده، شما به یک سطح جامد مانند گرانیت یا سنگ برای حمایت از سینک نیاز دارید. بنابراین، میز کار لمینت برای تحمل وزن به اندازه کافی قوی نخواهد بود. سینک های زیر نصب شده از جنس استنلس استیل باید برای استفاده با هر میز کار مناسب باشند، اما همیشه قبل از انجام کار با نصاب مشورت کنید.


مزیت اصلی سینک های زیر نصب شده فقدان لبه لب است که بتواند زباله ها و کثیفی ها را جمع کند. این را می توان مستقیماً در سینک جارو کرد تا به راحتی تمیز شود.


سینک بلفاست چیست؟

سینک بلفاست مانند یک حوض حمام بزرگ است که مستقیماً روی کابینت آشپزخانه شما قرار می گیرد. طراحی سنتی جلو باز، حس و حال کشوری را در آشپزخانه شما ایجاد می کند، به خصوص که اکثر آنها از سرامیک سفید ساخته شده اند.


سینک های سرامیکی بلفاست بسیار سنگین هستند و هر چیزی تا 75 کیلوگرم بدون آب وزن دارند. بنابراین، باید مطمئن شوید که یک میز کار با سطح جامد، مانند گرانیت، سنگ یا چوب جامد برای تحمل وزن دارید. درست مانند سینک زیرکار ایلیا استیل ی زیر سوار، به دلیل نداشتن لبه، تمیز نگه داشتن آن ها بسیار آسان است.


سینک باتلر چیست؟

ممکن است این سینک ها را دیده باشید و فکر کرده باشید که مشابه یا نوعی سینک بلفاست هستند. خوب، آنها هستند. سینک باتلر بسیار شبیه به سینک بلفاست است، زیرا هر دو از سرامیک ساخته شده اند. با این حال، طراحی اولیه سینک باتلر برای حفظ آب شیرین اجازه سرریز را نمی داد. بنابراین، سینک های باتلر اغلب از نظر طراحی کم عمق تر از سینک بلفاست هستند.


اندازه سینک آشپزخانه چیست؟

باز هم، این یک سوال گمراه کننده است زیرا اندازه سینک آشپزخانه اغلب به تعداد کاسه ها اشاره دارد. می توانید سینک آشپزخانه را با 1، 1.5 یا 2 کاسه بخرید. این به شما این امکان را می دهد که بهترین گزینه را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید. یک آشپزخانه بزرگتر ممکن است از دو کاسه بهره مند شود، جایی که یک کاسه ممکن است برای آشپزخانه های کوچکتر کافی باشد.


1 کاسه

این سینک استاندارد آشپزخانه است و برای شستن ظروف مناسب است و فضای زیادی را اشغال نمی کند و برای آشپزخانه های کوچکتر گزینه خوبی است.


1.5 کاسه

اگر به فضای کمی نیاز دارید، می توانید 1.5 سینک ظرفشویی نیز تهیه کنید. اینها دارای یک کاسه بزرگ و یک کاسه کوچکتر در کنار آن هستند. کاسه کوچکتر برای چیزهایی مانند پوست کندن سبزیجات یا ریختن نوشیدنی در زمانی که کاسه بزرگتر در حال استفاده یا پر است، ایده آل است.


2 کاسه

2 سینک ظرفشویی دقیقاً همین است، دو کاسه بزرگ. این به شما امکان می دهد چند کار را انجام دهید که به ویژه هنگامی که یک گروه بزرگ دارید مفید است. از یک کاسه می توان برای خیس کردن ظروف و از کاسه دیگر برای شستن و تهیه غذا استفاده کرد. یک انتخاب عالی برای آشپزخانه های بزرگتر.


هنگام خرید سینک آشپزخانه چه نکاتی را باید در نظر گرفت

هنگام خرید سینک ایلیا استیل آشپزخانه چه نکاتی را باید در نظر گرفت

هنگام انتخاب یک سینک آشپزخانه جدید، باید مطمئن شوید که سینکی را انتخاب می کنید که به خوبی با طراحی اتاق شما مطابقت داشته باشد، زیرا نمی خواهید یک تضاد زیبایی ایجاد کنید. اما چیزهای دیگری وجود دارد که باید در نظر بگیرید، سؤالاتی که باید از خود بپرسید.


چقدر از آن استفاده خواهید کرد؟

اگر به طور منظم قابلمه ها و تابه ها را می شویید یا ماشین ظرفشویی ندارید، ارزش خرید سینک ظرفشویی بزرگتر با تخته تخلیه یا حتی کاسه آبکش را دارد. کاسه آبکش چیزی است که نصف یک کاسه 1.5 را تشکیل می دهد. با این حال، اگر به سادگی از سینک خود برای شستشو استفاده می کنید، مدل کوچکتر ممکن است بهترین باشد.


برای چه سبکی می روی؟

اگر به دنبال یک سبک مدرن یا معاصر هستید، یک سینک ظرفشویی ساده از جنس استنلس استیل یا طراحی کامپوزیت بهترین گزینه خواهد بود، به خصوص زمانی که با یک شیر آب شیک جفت شود. برای آشپزخانه‌های سنتی، یک سینک سرامیکی یا سینک بلفاست ایده‌آل خواهد بود.


کدام شیرها با سینک آشپزخانه بهتر است؟

منبع

https://www.plumbworld.co.uk/blog/kitchen-sink-buying-guide


https://www.plumbingsupply.com/kitchen-sink-buying-guide.html

تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد