نمایندگی سینک ایلیا استیل

۲ بازديد

سینک فلاش مونت

یک سینک فلاش مونت معمولاً در زیر یک سطح جامد یا سنگ مصنوعی (کوارتز) میز قرار می گیرد. این کار پاک کردن خرده‌ها و ریخته‌ها را مستقیماً در سینک آسان‌تر می‌کند و کثیفی در لبه سینک جمع نمی‌شود. از آنجایی که لبه میز خیس می‌شود، سینک زیر سوار به صفحه‌ای نیاز دارد که تحت تأثیر آب قرار نگیرد، مانند بتن، سنگ مصنوعی، مواد سطح جامد، یا چوبی که با روکش دو قسمتی کار شده  نمایندگی سینک ایلیا استیل است. (یک کانتر لمینت استاندارد کار نمی کند زیرا سطح تخته خرده چوب در صورت قرار گرفتن در معرض حتی مقدار کمی آب خراب می شود.)

سینک های چدنی که با مینا یا چینی روکش شده اند، طراحی جاودانه ای را به آشپزخانه های مدرن و سنتی می بخشد. سینک های چدنی که به خوبی نگهداری می شوند به دلیل دوامشان به خانه ارزش می بخشند. در واقع، اگر خوش شانس باشید، می‌توانید یک سینک چدنی قدیمی بگیرید و برای سبک و استفاده مجدد امتیاز کسب کنید. سینک های چدنی دارای چند اشکال هستند. از آنجایی که آنها سنگین هستند، به میز و کابینت های تقویت شده نیاز دارید. آنها همچنین مستعد ایجاد لکه و خراش هستند، بنابراین از پاک کننده های توصیه شده استفاده کنید و کف سینک را با حصیر محافظت کنید. همچنین می‌توان سطح را تراشه کرد و پایه آهنی سیاه را آشکار کرد. یک سینک جدید معمولا بین 300 تا 700 دلار قیمت دارد و یک سینک سینک قدیمی یا قدیمی هزینه کمتری دارد. اگر تصمیم دارید خودتان یک سینک چدنی نصب کنید، برنامه ای برای مدیریت ایمن وزن بیش از 100 پوندی در حین مانور دادن سینک در جای خود داشته باشید.


آشپزخانه سنگ مرمر کوارتز

یک سینک در فلاش مونت، ظاهری کلاسیک و تمیز می‌افزاید که مکمل کانتر مرمری است.

اعتبار تصویر: TriggerPhoto/iStock/GettyImages

تعویض سینک ظرفشویی بسیار دشوارتر از تعویض سینک در بالا است و احتمالاً شامل تعویض کانتر نیز می شود. اکثر افراد نصاب های حرفه ای را استخدام می کنند که ابزارهای تخصصی و توانایی کار با مواد سنگین را دارند. حرفه ای ها کابینت های پایه را اندازه گیری می کنند و به طور دقیق صفحه پیشخوان را برش داده یا شکل می دهند تا روی کابینت ها قرار گیرد. سپس، بر اساس اندازه‌گیری‌های تولیدکنندگان سینک و شیر، سوراخ‌های باز و نصب سینک را برش دادند. هنگامی که کانتر به خانه تحویل داده می شود، آن را رو به پایین قرار می دهند و درزگیری را در اطراف سطح زیرین دهانه سینک اعمال می کنند و سینک را قرار می دهند. سپس پیچ های نصب را محکم می کنند. در حالی که کانتر هنوز رو به پایین است، شیر آب را نیز نصب می کنند. سپس کانتر را با سینک کورین ایلیا استیل و شیر وصل کرده و به کابینت های پایه می بندند. در نهایت زهکش سینک و خطوط آب را وصل می کنند.

خانه مزرعه یا پیش بند جلو سینک

سینک خانه‌های مزرعه معمولاً به سبکی است که در آن لبه آن در زیر سطح میز قرار می‌گیرد. با این حال، آنها برای نصب در بالا یا به جلو در دسترس هستند. اما بر خلاف سینک های کلاسیک، سینک های پیش بند جلو در واقع از روی کانتر آویزان نیستند، بلکه در عوض توسط یک پایه کابینت خاص پشتیبانی می شوند. این سینک‌ها معمولاً بسیار سنگین هستند، اغلب چدن میناکاری شده، و چنین سینک‌هایی نیاز به پشتیبانی ویژه دارند. اکثر مردم یک متخصص را استخدام می کنند تا جلوی کابینت را برش دهد، جعبه را تقویت کند، حوضچه را قرار دهد، و نصب کانتر، سینک و شیر آب را تکمیل کند.

سینک یکپارچه

سینک انتگرال سینکی است که یا به عنوان بخشی از میز در زمان ساخت تشکیل می شود یا سینکی است که از همان مواد ساخته شده و به میز وصل می شود تا یک واحد را تشکیل دهد. اگر قصد دارید یک کانتر جدید بتن، فولاد ضد زنگ، سطح جامد یا سنگ مصنوعی نصب کنید، می توانید از سازنده بخواهید که سینک و حتی یک تخته فاضلاب را یکپارچه کند. قیمت به موادی که انتخاب می کنید و نیروی کار بستگی دارد. مزیت این است که هیچ مهر و مومی برای نگهداری میکروب ها و کثیفی وجود ندارد. با این حال، اگر سینک ظرفشویی به مرور زمان لکه‌دار شد، باید کل کانتر را تعویض کنید. نصب حرفه ای توصیه می شود.

تنظیمات سینک

اندازه سینک آشپزخانه استاندارد 33 در 22 اینچ است. در آن فضا، گزینه های کاسه سینک متفاوتی دارید. افراد بیشتری از سینک استاندارد دو کاسه ای منحرف می شوند و به نفع یک کاسه سینک برای شستن قابلمه ها و تابه های بزرگی که در ماشین ظرفشویی قرار نمی گیرند، هستند. یک کاسه تکی نیز در آشپزخانه های بزرگ یا کوچک به خوبی مقیاس می شود. با این حال، سینک ظرفشویی دو یا سه کاسه ای برای آشپزی که از یک کاسه برای تهیه غذا و از کاسه یا کاسه دیگر برای رسیدگی به ظروف کثیف استفاده می کند، عالی است. حتی سینک ایلیا استیل قیمت های دو کاسه ای نیز در اشکال، اندازه ها و عمق های مختلف وجود دارند. بنابراین شما این توانایی را دارید که پیکربندی را انتخاب کنید که نشان دهنده نحوه استفاده شما از آشپزخانه باشد.


علاوه بر تعداد کاسه‌های سینک، تعداد سوراخ‌هایی را که برای قرار دادن شیر آب، دستگیره‌ها و لوازم جانبی مانند صابون‌پاش نیاز دارید، در نظر بگیرید. شیر آب تک دسته ظاهری مدرن دارد و به راحتی می توان دمای آب را با یک دست تنظیم کرد. برخی از مدل ها شامل سنسورهای بدون لمس و سمپاش کشویی هستند. نکته کلیدی این است که مطمئن شوید پیکربندی سینک و شیر آب در فضای موجود قرار می گیرد.


مواد سینک

هنگامی که در مورد سبک و پیکربندی تصمیم گرفتید، باید مواد سینک را انتخاب کنید. ظاهر و همچنین دوام و مقاومت در برابر لکه ها را در نظر بگیرید. هر ماده دارای مجموعه ای از نقاط قوت و معایب بالقوه خود است.


فولاد ضد زنگ

سینک های فولادی ضد زنگ به دلیل مقرون به صرفه بودن، نگهداری آسان، هماهنگی با دستگاه های فولادی ضد زنگ، محبوب هستند و به راحتی در پیکربندی های مختلف در بالا یا زیر پیشخوان در دسترس هستند. هنگام خرید سینک ایلیا استیل استیل ضد زنگ، به گیج یا ضخامت مواد توجه کنید. عدد کمتر معادل مواد ضخیم تر است. بنابراین، سینک های سنگین از جنس استنلس استیل 16 یا 18 هستند، در حالی که سینک های ارزان قیمت ممکن است از جنس استیل ضد زنگ 20 یا 22 باشند. فولاد ضد زنگ با افزودن کروم و نیکل که به سری 300 معروف است از خوردگی و آسیب ناشی از دمای بالا جلوگیری می کند. قیمت ها از 100 تا 850 دلار متغیر است. تنها چند اشکال در سینک استیل وجود دارد: لکه‌های آب ظاهر می‌شوند و سینک می‌تواند با تماس ظروف، قابلمه‌ها و تابه‌ها پر سر و صدا باشد.


منبع

https://www.hunker.com/13719358/kitchen-sink-buying-guide

تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد