نمایندگی سینک ایلیا استیل

۱ بازديد

5 نکته ای که باید قبل از خرید سینک آشپزخانه در نظر بگیرید راهنمای خرید سینک آشپزخانه استیل ضد زنگ

دلایل زیادی وجود دارد که نمایندگی سینک ایلیا استیل های  گزینه های سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیل

اینجاست که تصمیمات خرید شما دشوار خواهد شد. شما انتخاب های زیادی دارید!


سینک های یک، دو، سه تایی (راهنماهای ما برای این سبک ها را ببینید)

سینک های سقفی، زیر کوه، گوشه و مزرعه/پیش بند (راهنماهای ما برای این نوع را ببینید)

عرض کمتر از 20 اینچ تا بیش از 40 اینچ

قیمت سینک فولاد ضد زنگ از کمتر از 100 دلار تا بیش از 4000 دلار شروع می شود

برترین برندهای سینک استیل ضد زنگ

همه بهترین نام ها در صنعت سینک های فولادی ضد زنگ می سازند، مگر اینکه این شرکت در زمینه مس، خاک نسوز یا سایر مواد تخصصی تخصص داشته باشد. بهترین برندهای سینک استیل ضد زنگ عبارتند از:


سینک های آشپزخانه کوهلر

سینک های آشپزخانه بلانکو

سینک ظرفشویی فرانکه

سینک های آشپزخانه الکای

سینک های آشپزخانه Revere

سینک های آشپزخانه مناردز

سینک ظرفشویی تیکور

سینک های آشپزخانه کراوس

سینک های آشپزخانه ویگو

مزایا و معایب سینک های آشپزخانه استیل ضد زنگ

بیایید به دلایل محبوبیت سینک های فولادی ضد زنگ و چند اشکال احتمالی نیز نگاه کنیم.


مزایای سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیل – فولاد ضد زنگ:


مقرون به صرفه است، اگرچه سینک های شیک و گران قیمت نیز موجود است

مقاومت در برابر لک و خوردگی را حتی در برابر غذاهای اسیدی برای حفظ ظاهر و ماندگاری خوب ارائه می دهد

در گسترده ترین انتخاب از سبک ها، اندازه ها و عمق برای مطابقت با هر طراحی آشپزخانه از سنتی تا مدرن موجود است

به سرعت تمیز می شود و غیر متخلخل است، بنابراین باکتری را در خود جای نمی دهد

در برابر حرارت ناشی از آب جوش و قابلمه داغ مقاوم است

نسبت به وزنش خیلی قویه

قابل بازیافت است و سینک های ضد زنگ دوستدار محیط زیست تا 80 درصد از مواد بازیافتی استفاده می کنند

معایب سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیل – فولاد ضد زنگ:


بعضی ها آن را کمی ضعیف تلقی می کنند، به عنوان مثال مانند کامپوزیت مس یا گرانیت جالب نیست

از پرسلن یا کامپوزیت پر سر و صداتر است، اگرچه سینک های فولادی ضد زنگ سطح بالا برای کاهش نویز در قسمت زیرین آن روکش شده یا بالشتک شده اند.

روکش‌های صیقلی و آینه‌ای مانند هیچ چیز دیگری می‌درخشند، اما حفظ آن درخشندگی در خانه دشوارتر است (بنابراین، اگر این موضوع نگران‌کننده است، روکش برس‌شده یا ساتن را در نظر بگیرید)

گیج های نازک تر از فولاد ضد زنگ تا حدودی به راحتی فرو می روند

فولادیدرباره سینک های استیل ضد زنگ

فولاد ضد زنگ فولاد کم کربن غنی شده با حداقل 10٪ کروم وزنی است. این کروم است که به طور موثر در برابر لکه و خوردگی مقاومت می کند زیرا یک لایه اکسید کروم بر روی سطح ماده تشکیل می دهد. اگر فیلم خراشیده شود، فلز زیر اکسید می شود تا به طور موثر پوشش را جایگزین کند. اکسیداسیون روی آهن را زنگ می گویند و زشت است. در فولاد ضد زنگ، اکسیداسیون ظاهر خوب فلز را حفظ می کند. کروم (فکر کنید کروم) به فلز درخشش آن را نیز می بخشد.


ترکیبات مختلفی از فولاد ضد زنگ وجود دارد. بسیاری از بهترین سینک ها از ترکیبی به نام فولاد ضد زنگ T304 با 18 درصد کروم و 8 درصد نیکل ساخته شده اند. همچنین به عنوان فولاد ضد زنگ 18/8 شناخته می شود.


فولاد ضد زنگ نسبت به سایر فلزات هم قوی و هم سبک است. چندین گیج از فولاد ضد زنگ در تولید سینک استفاده می شود. گیج به ضخامت فولاد اشاره دارد و هرچه ضخیم تر باشد سینک محکم تر (و گران تر) خواهد بود. با شروع از مواد 23 گیج، که نازک ترین است، فولاد ضد زنگ استفاده شده در سینک ها از فولاد گیج 16 بالاتر می رود. این نکته ای است که باید هنگام خرید سینک های استیل ضد زنگ به خاطر بسپارید - هر چه تعداد آنها کوچکتر باشد، گیج ضخیم تر است.

 ضد زنگ همچنان پرفروش هستند. آنها از نظر ظاهری زیبا و در عین حال خنثی هستند، بنابراین با هر چیزی هماهنگ می شوند. این ماده مطابق با نام خود است - برای سالها بدون لکه و خوردگی باقی می ماند. و سینک های آشپزخانه از جنس استنلس استیل در وسیع ترین طیف اندازه ها، سبک ها و طرح ها موجود هستند. این راهنمای خرید سینک استنلس استیل جزئیاتی را که برای مقایسه سینک ها نیاز دارید و تصمیمی که از آن بسیار راضی خواهید بود را در اختیار شما قرار می دهد.


در اینجا نحوه پیدا کردن سینک آشپزخانه رویاهای خود آورده شده است

نکاتی که باید قبل از خرید سینک مزرعه در نظر بگیرید


انتخاب یک آشپزخانه جدید سرمایه گذاری است که ظاهر و عملکرد آشپزخانه شما را به کلی تغییر می دهد. برای اطمینان از به دست آوردن آشپزخانه وحشیانه ترین رویاهای خود در پینترست، عواملی وجود دارد که باید قبل از شروع به کار در نظر بگیرید. از مواد مناسب، اندازه ایده‌آل، انتخاب بزرگ بین سینک ظرفشویی یا سینک ظرفشویی، در اینجا همه چیزهایی است که باید قبل از خرید سینک آشپزخانه در مورد آن فکر کنید.


مطالب مرتبط: 7 روند جاودانه آشپزخانه که هرگز قدیمی به نظر نمی رسند


  1. مواد را در نظر بگیرید.

وقتی صحبت از سینک آشپزخانه به میان می آید، مواد زیادی برای انتخاب وجود دارد: چینی، فولاد ضد زنگ، چدن، فقط به نام چند. در مورد میزان استفاده از سینک و تعداد دفعات (و به طور کامل) تمیز کردن آن واقع بین باشید. سینک های چینی مستعد لک و لک هستند، اما نگران نباشید، از بین می روند! فقط کمی روغن آرنج و یک پاک کننده که ساینده ملایمی است مانند جوش شیرین نیاز دارد.


اگر در مورد  سینک ایلیا استیل آشپزخانه خود کمی سختگیر هستید، ممکن است هوشمندانه باشد که روی یک سینک استیل ضد زنگ سرمایه گذاری کنید. آنها بسیار مینیمال و مدرن به نظر می رسند و تمیز نگه داشتن آنها بسیار آسان تر خواهد بود.


  1. یک drop-in یا undermount را انتخاب کنید.

تفاوت در چیست؟ همانطور که از نام آن پیداست، یک سینک ظرفشویی داخل کانتر می افتد، بنابراین یک لبه قابل مشاهده است که روی پیشخوان قرار می گیرد. از طرف دیگر، یک سینک در زیر پیشخوان متصل می شود و ظاهری یکپارچه ایجاد می کند. سینک ظرفشویی که در زیر آن نصب شده است، مانند  سینک روکار ایلیا استیل  استیل زیبای Elkay Lustertone Iconix، فضای موجود در پیشخوان را به حداکثر می رساند، زیرا لبه سینک به جای روی آن، زیر پیشخوان قرار می گیرد. اگر عاشق آشپزخانه ای تمیز هستید، این سینک برای شما مناسب است: چون هیچ لبه ای وجود ندارد، کثیفی و کثیفی نمی تواند بین سینک و لبه میز گیر کند. به‌علاوه، از آنجایی که سینک‌های زیر سوار به عنوان گزینه‌ای سطح بالا در نظر گرفته می‌شوند، این سینک آشپزخانه شیک حتی می‌تواند ارزش فروش مجدد خانه شما را افزایش دهد.


سینک ظرفشویی معمولاً انتخاب مقرون به صرفه تری است، اما تمیز کردن آن به مراقبت (و ابزاری مفید) نیاز دارد. اما اگر نیاز دارید که سینک را خودتان نصب کنید، بهترین گزینه شماست.

  1. اندازه مناسب را انتخاب کنید.

هنگام انتخاب سایز سینک باید چند سوال از خود بپرسید. شما می‌خواهید بودجه را در نظر داشته باشید - به طور کلی، هر چه سینک بزرگ‌تر باشد، قیمت آن نیز بالاتر است. همچنین باید در مورد میزان استفاده از سینک خود واقع بین باشید. اگر آشپز مشتاقی نیستید، احتمالاً می‌توانید با اندازه استاندارد (حدود 22 تا 33 اینچ) کنار بیایید، اما اگر فضای میز را برای قرار دادن آن دارید، همیشه بهتر است بزرگ‌تر از کوچک‌تر شوید. به مقیاس طرح نیز توجه کنید. اگر آشپزخانه واقعاً کوچکی دارید، یک سینک بزرگ به سبک خانه‌های مزرعه ممکن است کل اتاق را تحت تأثیر قرار دهد.


  1. تعیین کنید که آیا نیاز به تنظیم کابینت دارید یا خیر.

کابینت های خود را به عنوان پایه ای برای  سینک کورین ایلیا استیل  خود در نظر بگیرید. بسته به آنچه که قبلاً با آن کار می کنید، باید سبک خود را با دقت انتخاب کنید، مگر اینکه در حال بازسازی کامل باشید. بزرگترین ملاحظات: مطمئن شوید که کابینت هایی که دارید می توانند عمق سینک جدید شما را در خود جای دهند و وزن سینک جدید را تحمل کنند. به عنوان مثال، یک سینک مزرعه چینی پر از آب می‌تواند به راحتی بیش از 100 پوند وزن داشته باشد - کابینت باید بتواند آن را تحمل کند.


  1. یک طرف را انتخاب کنید: یک کاسه یا دو کاسه؟

آیا تا به حال با کسی برخورد کرده اید که از بزرگ بودن سینک خود شکایت داشته باشد؟ بله، ما اینطور فکر نمی کردیم. اگر فضا و پول دارید، یک سینک دو کاسه ای در نظر بگیرید. این به شما کمک می کند ظروف کثیف را از فضای قابل استفاده  نمایندگی سینک ایلیا استیل  جدا کنید و کل فرآیند تمیز کردن را بسیار آسان تر می کند. به‌علاوه، بین شستن ظروف کمی زمان بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد - اگر دوست دارید سرگرم شوید یا خانواده بزرگی داشته باشید که در یک روز تعداد زیادی ظروف را از بین می‌برند.


از طرف دیگر، اگر می خواهید یک فضای قابل استفاده بزرگ، بدون تقسیم کننده در وسط، یک سینک ظرفشویی بزرگ را انتخاب کنید. اگر تمایل دارید تابه های بزرگ یا ظروف بزرگ سرو را بشویید، این ایده آل است. با در نظر گرفتن نحوه آشپزی و تمیز کردن خود شروع کنید و مطمئناً سینک آشپزخانه ای را پیدا خواهید کرد که دوستش داشته باشید.

منبع


https://www.realsimple.com/home-organizing/decorating/home-design-apps-services

تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد