فر برقی آلتون

۷ بازديد

ین یک جایگزین فشرده برای یک اجاق با اندازه کامل است. فر برقی آلتون این می تواند پخت، کباب، گریل و نان تست را بپزد و حتی در برخی از آنها یک صفحه داغ روی آن وجود دارد. آن را با کسری از قیمت یک فر با اندازه کامل با کاهش مصرف انرژی نیز می آید. اجاق توستر/رومیزی برای کارهای پخت و پز کوچک مانند پنیر روی نان تست مفید است و در مواقعی که فضا مشکل است مفید است، اما نمی تواند پخت در مقیاس بزرگتر را تامین کند.

 

 قیمت آنها از 39 تا 500 دلار یا بیشتر متغیر است.

 

بیشتر بخوانید: نحوه خرید بهترین فر رومیزی یا توستر

 

 فر های بخار

اجاق های بخار ادعا می کنند که مواد غذایی سالم تری نسبت به اجاق های معمولی تولید می کنند زیرا مواد مغذی کمتری از دست می روند. با این حال، آنها به اندازه یک اجاق معمولی همه کاره نیستند و راه های ارزان تری برای بخارپز کردن غذا وجود دارد.

 

سه نوع اجاق بخار وجود دارد:

 

فر بخار مستقل - که فقط بخار می شود. این نوع قادر به قهوه‌ای شدن غذاها نیست، بنابراین برای رسیدن به قهوه‌ای شدن باید قبل یا بعد از بخارپز کردن کباب یا سرخ کنید.

اجاق‌های بخار ترکیبی و همرفتی دارای پخت چند منظوره معمولی، حالت‌های ترکیبی بخار/همرفت و تنظیمات فقط بخار هستند.

فر چند منظوره با عملکرد رطوبت اضافه. این نوع اغلب گزینه ارزان‌تری است و در طول پخت معمولی در مراحل پخت مناسب، بخار را به داخل فر تزریق می‌کند تا به حفظ رطوبت کمک کند.

قیمت آنها از 2000 دلار تا بیش از 7500 دلار متغیر است.

CHOICE دیگر فر های بخار را بررسی نمی کند.

 

هنگام خرید اجاق بخار چه چیزی را باید در فروشگاه بررسی کرد

فر های روشن

یک اجاق سبک از یک فر همرفت/گریل/میکروویو ترکیبی معمولی استفاده می کند و یک لامپ هالوژن اضافه می کند. این نوع اجاق فقط با نور پخت نمی شود - هدف اصلی نور کمک به قهوه ای شدن و گرم شدن است.

بهترین اجاق های توکار 2022: کدام؟ بهترین خرید و مشاوره خرید تخصصی

راهنمای خرید ما نحوه انتخاب بهترین فر را با مشاوره در مورد اندازه، نوع و ویژگی های فر و همچنین هزینه های جاری توضیح می دهد.

یک اجاق خوب باید یک دهه یا بیشتر دوام بیاورد، بنابراین بهتر است فری را انتخاب کنید که با نیازهای آشپزی شما مطابقت داشته باشد. اجاق‌های مدرن می‌توانند شامل مجموعه‌ای از ویژگی‌های پیشرفته باشند. اما اگر اصول اولیه را به فر برقی آلتون درستی درک نکنید، می‌توانید به یکی از این موارد دست پیدا کنید که دیر گرم می‌شود یا به‌طور یکنواخت پخته می‌شود. بهترین فرها به سرعت تا دمای مناسب گرم می شوند و حرارت را به طور یکنواخت در سراسر فر پخش می کنند. بهترین خرید اجاق های توکار برای سال 2022 اجاق های داخلی زیر بهترین دستگاه هایی هستند که ما آزمایش کرده ایم - برای دیدن ماشین های با امتیاز بیشتر در هر دسته، کافی است پیوندها را دنبال کنید. با ورود به سیستم، قفل توصیه های ما را در زیر باز کنید یا اگر عضو نیستید، به کدامیک بپیوندید؟ برای دسترسی به تمام نظرات ما بهترین فر تک فر

انواع فر توضیح داده شد فرهای تکی در حالی که اجاق‌های تکی فقط یک فر برای پخت، کباب کردن و گریل کردن دارند، معمولاً فضای کافی برای پختن بیشتر چیزها وجود دارد. مدل‌های مجرد حدود ۶۰ سانتی‌متر قد دارند و می‌توانند تقریباً در هر جای آشپزخانه شما، مانند زیر پیشخوان یا کابینت هم سطح چشم قرار بگیرند. مزایا اجاق های یک نفره بیشتری نسبت به هر نوع دیگری در مغازه ها پیدا خواهید کرد، به خصوص اگر به سراغ مدل برقی بروید، و فر در مدل تکی بزرگتر از هر یک از اجاق های دونفره است. فر برقی آلتون معایب تنها داشتن یک اجاق برای پخت و پز برای برخی محدودیت خواهد بود، به خصوص اگر به دنبال پخت و پز و کباب کردن همزمان هستید، یا اگر کارهای زیادی برای پخت و پز دارید. فر دو نفره داشتن دو فر گزینه های بیشتری برای آشپزی در اختیار شما قرار می دهد. همیشه یک گریل در فر کوچکتر بالا وجود خواهد داشت و در مدل های با مشخصات بالاتر، گاهی اوقات در فر اصلی نیز می توانید یک گریل پیدا کنید. فرهای دوتایی حدود 90 سانتی متر ارتفاع دارند و باید در کابینت ها در سطح چشم قرار گیرند. مزایا: می توانید از گریل در فر بالا استفاده کنید و همزمان در فر اصلی بپزید. یا می توانید دو فر را به طور همزمان در حرکت داشته باشید و غذاهایی را بپزید که به دماهای متفاوتی نیاز دارند. معایب: فضای بیشتری را در آشپزخانه شما نسبت به یک فر اشغال می کند و مدل های کمتری برای انتخاب وجود دارد.

اگر به انعطاف پذیری دو فر نیاز دارید اما فضای آشپزخانه محدود است، یک اجاق دوتایی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. اجاق‌های دوتایی زیر 72 سانتی‌متر ارتفاع دارند و می‌توانند در یک واحد زیر پیشخوان قرار بگیرند یا در سطح چشم قرار گیرند. مزایا: شما هنوز دو اجاق دارید، اما بدون اشغال فضای اضافی یک فر دو نفره با اندازه کامل. معایب: اجاق های دوتایی ممکن است کوچکتر از آن چیزی باشند که انتظار دارید، به خصوص فر اصلی. این به این دلیل است که سازنده دو اجاق را در فضایی به اندازه 12 سانتی متر بلندتر از یک فر نصب کرده است. فر توکار و گریل اگر یک فر بخرید در همان محفظه یک گریل نیز خواهد داشت. این بدان معنی است  فر برقی آلتون  که شما نمی توانید همزمان با کباب کردن پخت کنید. با این حال، اگر به سراغ اجاق دو نفره یا فر ایستاده می روید، این گزینه وجود دارد که هر دو را همزمان انجام دهید. برخی از اجاق های دوتایی حتی در هر محفظه فر یک گریل دارند. مایکروویو توکار و مایکروویو مایکروویوهای ترکیبی مایکروویوهای بزرگتر از حد متوسط ​​هستند که می توانند با کانوکشن هم پخت و پز کنند و دارای گریل باشند. برخی از مایکروویوهای ترکیبی به جای ایستاده داخلی ساخته شده اند، بنابراین ظاهری آراسته تر و شبیه فر نسبت به مایکروویو معمولی دارند. اگر مرتباً فضای اجاق شما تمام می شود، می توانید یکی از اینها را بخرید، زیرا یک محفظه پخت اضافی به شما می دهد. از بررسی های اجاق داخلی ما برای پیدا کردن اجاق مناسب برای خود استفاده کنید. ویدئو: نحوه خرید بهترین اجاق توکار ویدئوی ما را تماشا کنید تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام نوع فر برای شما مناسب است.

علاوه بر نکاتی که در ویدیوی ما پوشش داده شده است، شما همچنین باید در مورد ترجیح خود برای گاز در مقابل برق و پخت و پز معمولی، فن دار یا چند منظوره تصمیم بگیرید. برق در مقابل گاز؟ بسیاری از ما به نوع سوختی که با آن غذا می پزیم ترجیح می دهیم، در حالی که برخی از ما ممکن است انتخابی نداشته باشیم. برای بقیه، در اینجا ارزیابی ما از نکات خوب  فر برقی آلتون  و بد پخت و پز با فر برقی یا گازی است. اجاق های برقی اینها تا حد زیادی محبوب ترین اجاق ها هستند. همانند اجاق های گازی،


اکثر اجاق های برقی نیز باید توسط متخصص نصب شوند. شما هنوز با مدل هایی روبرو می شوید که به سادگی می توان آنها را به برق متصل کرد، اما این مدل ها نسبتاً کم هستند. به طور کلی، فرهای برقی در آزمایشات ما بهتر عمل می کنند. اینکه چگونه گرما از طریق حفره فر توزیع می‌شود، یک پیش‌بینی‌کننده مهم نتایج قابل اعتماد پخت است – و ما دریافتیم که بهترین اجاق‌های برقی در پخش یکنواخت گرما، بهترین مدل‌های گازی را شکست می‌دهند. فرهای توکار معمولاً عملکرد گریل نیز دارند. باز هم، فر های برقی در آزمایش های ما بهتر از فر های گازی عمل می کنند. بهترین حرارت را به طور یکنواخت به بیش از 90 درصد از تابه گریل زیر پخش کنید. مزایا: مزیت پخت و پز با اجاق برقی، به خصوص اجاق با فن، این است که گرما فر برقی آلتون  در اطراف فر پخش می شود. اجاق های برقی نیز تمایل دارند دمای دقیق تری نسبت به مدل های گازی داشته باشند. همچنین گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد – شما در مغازه ها بیشتر از هر نوع اجاق برقی تکی خواهید یافت. معایب: اجاق‌های برقی گران‌تر هستند. فری فری توکار بسیار کمتری در بازار نسبت به مدل های برقی وجود دارد، اما همچنان می توانید اجاق های خوب را پیدا کنید. فر های گازی نیز می توانند ارزان تر باشند و کار کنند. بنابراین اگر گاز نصب کرده‌اید و نمی‌خواهید دردسر و هزینه برق‌روی را تحمل کنید، ناامید نشوید. مزایا: گاز ارزان ترین سوخت برای پخت و پز است، بنابراین اگر به این روش آشپزی کنید قطعا در هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد. اما این صرفه جویی زیاد نیست - حدود 25 پوند تفاوت سالانه بین ارزان ترین فری و اجاق برقی متوسط ​​وجود دارد. معایب: اجاق های توکار گاز به اندازه مدل های برقی در پخش یکنواخت گرما در اطراف اجاق موثر نیستند. آیا نیاز به تغییر سریع بین درجه سانتیگراد، فارنهایت، علامت گاز و دمای فن دارید؟ از جدول تبدیل دمای فر ما استفاده کنید. پخت و پز معمولی، فن یا چند منظوره؟

منبع

http://kitchen2020.4kia.ir/info2/398688/%D9%81%D8%B1-%D8%AA%D9%88%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D8%AA%D9%88%D9%86/

https://www.which.co.uk/reviews/built-in-ovens/article/how-to-buy-the-best-built-in-oven-aPwGQ2n80RDX

 

تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد