هود بیمکث مشکی

۳ بازديد

هود و فیلتر مخفی توکار

راهنمای تهیه هود اجاق گاز:

با تولید کنندگان، عمده فروشان، صادرکنندگان هود بیمکث مشکی که در صنعت لوازم الکترونیکی مصرفی از چین حضور دارند، آشنا شوید. کارخانه هود پز چینی با ظرفیت تجارت رو به رشد و ظرفیت نوآوری، بیشترین پتانسیل رشد را در خرده فروشی لوازم الکترونیکی مصرفی و لوازم خانگی دارد. نوآوری های تکنولوژیکی و نیاز به جایگزینی یا ارتقای محصولات باعث افزایش تقاضا برای آن می شود. چه به بهترین معاملات و چه به بهترین محصولات سفارشی نیاز داشته باشید، ما می توانیم 

چرا اینتلی هود؟

به مدت 30 سال، Melink راه حل های هوشمندی را مهندسی کرده است که به مدیران انرژی مانند شما کمک می کند به اهداف انرژی پاک دست پیدا کنند و در عین حال هزینه های عملیاتی آشپزخانه را کاهش دهند.


بالاترین راندمان انرژی

بیش از 10 میلیون کیلووات ساعت صرفه جویی شده است


خودآموز و خودآموز

راه حل حسگر دوگانه سرعت فن شما را یاد می گیرد و به طور خودکار کنترل می کند


هود آگنوستیک

روی هود هر سازنده ای، جدید یا موجود، کار می کند


محیط آشپزخانه را بهبود می بخشد

بوهای پساب و سایر محصولات فرعی پخت و پز را جذب می کند و حاوی آن است.


ایمنی در برابر آتش را افزایش می دهد

زمانی که دمای هوای خروجی بیش از حد بالا باشد به شما هشدار می دهد.


حمایت مداوم

Melink پشتیبانی 24/7 کارکنان، یک شبکه تکنسین جهانی، و نگهداری و نظارت پیشگیرانه را ارائه می دهد.

بیایید شروع کنیم

صادرکنندگان با تجربه مناسب این صنعت را به شما توصیه کنیم. حتی می توانید قبل از انجام معاملات خود، یک تور کارخانه را به صورت آنلاین برای بازرسی رزرو کنید. هود اجاق گاز برای فروش به طور خاص به عنوان یکی از دسته بندی هایی با بیشترین پتانسیل در لوازم الکترونیکی مصرفی دیده می شود. بنابراین فقط معاملات عالی، تخفیف ها، تبلیغات را کشف کنید و در هزینه های هود، لوازم خانگی، لوازم آشپزخانه صرفه جویی کنید. بازار وسیع تجارت لوازم الکترونیکی مصرفی مملو از فرصت‌ها است، بنابراین فقط از فرصت استفاده کنید و با تهیه محصولات الکترونیکی با قیمت مستقیم کارخانه در پلتفرم ما، پتانسیل سود را در بازار لوازم الکترونیکی خانگی خود به حداکثر برسانید.


هود مخفی توکار بیمکث دیواری شپزخانه رویایی خود را رزرو کنید

اجازه دهید آشپزی شما در حالی که از هوای تازه لذت می برید، از کانون توجه لذت ببرداز عطرهای خوشمزه آشپزی لذت ببرید و در عین حال مطمئن شوید که از قسمت اجاق گاز عبور نمی کند. هود و فیلترهای مخفی توکار کارآمد فضای آشپزخانه را تازه و تمیز نگه می دارد. هودهای مخفی توکار ما به شما مزیت دوگانه هوای تمیز و نور خوب را می دهند. هود مخفی توکار HARMONISK دارای ظاهری زیبا و موتور مخفی توکار قدرتمند است. و نمای بیرونی شیشه ای و فولادی با خطوط خطی کمی گرد، افزودنی زیبا برای هر آشپزخانه ای است. هود مخفی توکار LUFTIG دارای طراحی دودکشی با ویژگی های مخفی توکار و نورپردازی عالی است.


هوای تازه را در آشپزخانه خود بدون توجه به آنچه می پزید تمیز کنید

دودکش هایی که به شما امکان می دهد از آزادی خلاقیت در آشپزخانه خود لذت ببرید. این دودکش‌های آشپزخانه تضمین می‌کنند که محیط آشپزی شما تهویه باقی می‌ماند، در حالی که بعد از جلسه سرآشپز، آشپزخانه شما بوی تازه می‌دهد.


در انتخاب ما از هودهای اجاق گاز، سبک ها و طرح های مختلفی را خواهید یافت. برای دریافت نکات سریع در مورد نحوه انتخاب هود مناسب برای آشپزخانه خود، ادامه مطلب را بخوانید.


کدام هود اجاق گاز را انتخاب کنم؟

هود های اجاق گاز در انواع دیواری، سقفی و توکار عرضه می شوند. اینکه کدام یک را انتخاب کنید به چیدمان آشپزخانه و سبکی که ترجیح می دهید بستگی دارد.


هود اجاق گاز دیواری

اگر اجاق گاز خود را در جایی در امتداد دیوار آشپزخانه قرار دهید، هود دیواری مناسب است.


به غیر از تهویه، هود مخفی توکار نیز بخش مهمی از فضای داخلی آشپزخانه شما خواهد بود. یک مدل با شیشه منحنی جلوه ای سبک و مطبوع ایجاد می کند. یک مدل با خطوط تمیز و صاف برای یک آشپزخانه مدرن و مینیمال عالی است. اگر سلیقه سنتی تری داشته باشید، مدلی با طراحی نرم و گردتر عالی خواهد بود.


هود اجاق گاز توکار

با یک هود توکار، یک محیط آشپزخانه مرتب و مرتب خواهید داشت. هود اجاق گاز به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از محیط آشپزخانه شما در پشت درب های آشپزخانه یا کابینت قرار می گیرد. درهای کابینت را انتخاب کنید که با بقیه آشپزخانه شما مطابقت داشته باشد و ظاهری یکپارچه و یکدست ایجاد کند.


هود مخفی توکار برای جزایر آشپزخانه

آیا قصد دارید یک جزیره آشپزخانه ایجاد کنید؟ با جزیره آشپزخانه، با قرار دادن فعالیت های آشپزی بیشتر در مرکز اتاق، پویایی جدیدی در آشپزخانه خواهید داشت. برای این نوع چیدمان، ما یکی از هودهای سقفی خود را توصیه می کنیم. گزینه دیگر FÖRDELAKTIG است - یک اجاق گاز القایی با هود مخفی توکار داخلی.


اگر به دنبال تکمیل هود مخفی توکار کننده جدید خود با اجاق گاز القایی هستید، منتخب اجاق گازهای القایی ما را در اینجا خواهید یافت.

چه میزان مخفی توکار نیاز دارم؟

اگر هود اجاق گاز شما میزان مخفی توکار کافی برای اندازه آشپزخانه شما ندارد، مدت زمان بیشتری طول می کشد تا بوی آشپزی پاک شود. بنابراین توصیه می کنیم یک هود اجاق گاز با سرعت مخفی توکار انتخاب کنید که هوای آشپزخانه شما را حدود 10 بار در ساعت فیلتر کند.


چه مقدار هوا را هود اجاق گاز در ساعت پردازش می کند با m³/h تعریف می شود. برای دریافت نشانه، با اندازه گیری حجم آشپزخانه خود (طول x عرض x ارتفاع) شروع کنید. سپس میزان مخفی توکار را بر حجم آشپزخانه خود تقسیم کنید. نتیجه نشان می دهد که هود اجاق گاز چند بار در ساعت می تواند هوای آشپزخانه شما را فیلتر کند.


تمیز کردن و نگهداری هود اجاق گاز شما

روش و دفعات تمیز کردن و نگهداری هود شما در دفترچه راهنمای سازنده مشخص شده است. شما باید به این دستورالعمل ها احترام بگذارید و فیلترها را همانطور که برای هود خود مشخص شده است تغییر دهید یا تمیز کنید تا به طور موثر کار کند. نمای بیرونی اکثر هودهای اجاق گاز را می توان با یک پارچه مرطوب و مواد شوینده ملایم تمیز کرد.


فیلتر زغالی در صورت استفاده در مدل هود شما قابل شستشو یا بازسازی نیست. فیلتر زغالی باید بعد از هر چهار ماه استفاده و اگر استفاده زیاد بوده است، تعویض شود. فیلترهای گریس باید به طور مرتب تمیز شوند تا از تجمع چربی که خطر آتش سوزی بالقوه است جلوگیری شود. فیلترهای چربی را می توان در ماشین ظرفشویی شست و باید هر دو ماه از کارکرد و اگر استفاده زیاد بوده است، تمیز شود. قبل از برداشتن فیلتر باید مراقب باشید که آن را با دست خود نگه دارید.


تفاوت بین کانال کشی و حالت گردش مجدد

هودهای اجاقی که به کانالی متصل می شوند که به آنها اجازه می دهد هوا را از آشپزخانه خارج کنند، هود کانالی نامیده می شوند. آنها باید به یک لوله یا مجرای متصل شوند که هوا را به بیرون منتقل می کند. هودهای کانالی معمولاً بر روی دیواری که دارای کانال است نصب می شوند.


هودهای بدون کانال بر روی حالت چرخش کار می کنند که هوا را از آشپزخانه به بیرون خارج نمی کند. هودهای بدون کانال پس از فیلتر کردن، همان هوای آشپزخانه را فیلتر کرده و به گردش در می آورند. هودهای بدون کانال اغلب از فیلتر کربن فعال یا زغال چوب استفاده می کنند که بوها و دود را قبل از چرخش مجدد هوا از بین می برد. تعویض این فیلتر طبق توصیه های سازنده بسیار مهم است تا بهترین عملکرد را از هود اجاق گاز چرخشی بدون کانال داشته باشید. دودکشی که می تواند در دو حالت کانال کشی یا گردش مجدد نصب شود، دودکش قابل تبدیل نامیده می شود.

ارتفاع صحیح برای نصب هود اجاق گاز

یک هود اجاق گاز باید در ارتفاع بهینه نصب شود تا به اندازه کافی دود اجاق گاز روی صفحه شما را مکش کند. اما نباید آنقدر نزدیک باشند که هود و اجاق گاز در عملکرد یکدیگر اختلال ایجاد کنند. سازندگان هود اجاق گاز ارتفاعی را که هود آنها باید در آن نصب شود را مشخص می کنند. حداقل ارتفاع برای نصب هود معمولاً 700 میلی متر بالای اجاق گاز و 500 میلی متر بالای اجاق برقی است. سازندگان اجاق گاز همچنین ارتفاعی را که می توان بالای آن دودکش نصب کرد مشخص می کنند. کاربر باید دفترچه راهنمای هود و اجاق گاز را مطالعه کند تا ارتفاع نصب بهینه را تعیین کند. شعله برهنه اجاق گاز هرگز نباید به هود اجاق گاز برسد.


سطوح صدای دودکش

مهم است که دودکش یا هود اجاقی را انتخاب کنید که کمترین صدا را ایجاد کند. یک هود اجاق گاز آرام تر تضمین می کند که زمان شما در اجاق گاز آرام است. هرچه درجه دسی بل هود کمتر باشد، ساکت تر است.


تست هود اجاق گاز

برای بررسی اینکه آیا هود اجاق گاز شما کار می کند، کافی است یک اسکناس یا تکه کاغذ را نزدیک ورودی هود اجاق گاز بگیرید و ببینید که آیا به سمت هود کشیده شده است یا خیر. یادداشت را محکم نگه دارید و مراقب باشید این کار را هنگام آشپزی یا زمانی که اجاق گاز در حال استفاده است انجام ندهید.


مزایای هود اجاق گاز

هود اجاق گاز رطوبت اضافی، بوی آشپزی و در صورت وجود دود را از فضای آشپزخانه حذف می کند. هوا را تازه و تمیز نگه می دارد و همچنین از رشد کپک در آشپزخانه به دلیل رطوبت بیش از حد هوا جلوگیری می کند.

منبع

https://www.ikea.com/in/en/cat/extractor-hoods-filters-20819/


 
تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد