هود مخفی بیمکث قیمت

۵ بازديد

چگونه بهترین هود را برای خانه خود پیدا کنید

هود دودکش بالای اجاق گاز.

راهنمای خرید هود بیمکث 

کانوکشن و سایر ویژگی‌های اضافه شده به مایکروویوهای پرمصرف کمک می‌کنند تا انتخابی فریبنده نسبت به مدل‌های میز دزد فضا باشند. اما اگر به تخلیه دود و دود اهمیت می‌دهید، بهتر است از یک هود مخفی بیمکث قیمت استفاده کنید، به خصوص اگر روی اجاق‌های پرقدرت غذا می‌پزید.

کوچک نکنید

انواع

 


چیدمان آشپزخانه شما تا حد زیادی نوع هود مورد استفاده شما را تعیین می کند. برای انتخاب هود با محدوده اندازه مناسب، مطمئن شوید که هر مدلی که در نظر می گیرید حداقل به اندازه سطح پخت و پز آن پهن باشد. در اینجا انواع هودهای برد را در نظر بگیرید.


هود زیر کابینتی

اینها در زیر کابینت دیواری نصب می شوند. کانال کشی در داخل دیوار مجاور، تعقیب، زیرزمین یا سقف می تواند دود و دود را به بیرون منتقل کند. در چند مدل، یک هود کم عمق در صورت نیاز از کابینت بالایی آشپزخانه خارج می شود. کابینت های معمولی آشپزخانه فقط تا نیمه اجاق گاز گسترش می یابند، بنابراین بخار و دود را از صفحه کابینت دور کرده و به سمت انتهای مکش هود هدایت می کند. این طرح فضای کابینت را می‌دزدد، اما ممکن است تنها انتخاب برای کسانی باشد که نمی‌توانند با طراحی استاندارد زیر کابینت فاصله بین اجاق گاز تا هود را به دست آورند.


هودهای زیرکابینتی را در آمازون بخرید


هود دیواری دودکش

هودهای دیواری دودکش در جایی کار می کنند که هیچ کابینتی در محدوده وجود نداشته باشد و با پشته های دریچه در معرض دید روی دیوار نصب می شوند تا هوا را به بیرون برسانند.


هودهای دیواری دودکش را در آمازون بخرید


هودهای جزیره

هود جزیره ای این هودها بر روی سقف نصب شده و از طریق کانال کشی در سقف تهویه می شوند. آنها فاقد دیوار یا کابینت در کنار خود هستند تا به قیف بخار کمک کند، بنابراین باید از سطح پخت و پز عریض تر باشد.


خرید هودهای جزیره ای در آمازون


هود رو به پایین

اینها سعی می کنند جهت بالا آمدن دود و دود را معکوس کرده و آنها را از طریق مجاری که در زیر زمین قرار دارند خارج کنند. آزمایش‌های قبلی ما نشان داد که در از بین بردن دود و بخار کمترین تأثیر را داشتند. در حالی که آنها را می توان در هر جایی از آشپزخانه استفاده کرد، کاربرد اصلی آنها در جزایری است که ممکن است امکان عبور کانال از سقف وجود نداشته باشد.


این زمانی است که اغلب اوقات بزرگتر بهتر است. هر هودی که در نظر می گیرید باید حداقل به اندازه سطح پختی که در بالا نصب می شود، عرض داشته باشد. و از هودهای رو به پایین، که در آزمایشات گذشته ما تاثیرگذار نبودند، خودداری کنید.


CFM همه چیز نیست

جریان هوای سازنده ادعا می‌کند که فوت مکعب در دقیقه (CFM) هوای تخلیه شده است. جریان هوای بیشتر به معنای تهویه سریعتر است اما جذب و حذف بهتر دود را تضمین نمی کند.


آن را به درستی نصب کنید

فرقی نمی‌کند هود یا اجاق مایکروویو بیش از حد را انتخاب کنید، مطمئن شوید که طبق دستورالعمل‌های سازنده نصب شده باشد - معمولاً 18 تا 30 اینچ بالاتر از مشعل‌ها یا عناصر. این به شما فضای کار می دهد و در عین حال به جلوگیری از خروج بخار به طرفین کمک می کند. در صورت امکان، با استفاده از مجرای فلزی جامد و دیواره صاف که مناسب است، در فضای باز هواگیری کنید. مسیر کانال را کوتاه نگه دارید و برای به حداکثر رساندن جریان هوا خمیدگی ها را به حداقل برسانید. یک دیوار یا کلاه سقفی در خارج از خانه از عقب نشینی جلوگیری می کند. فیلترها را هر یک تا سه ماه یکبار بشویید یا تعویض کنید - یا اگر مرتب غذا می‌پزید، بیشتر اوقات.


Consumer Reports در حال حاضر هودهای محدوده را آزمایش نمی کند، اما این راهنمای خرید می تواند قبل از خرید به شما کمک کند.


آنچه ما پیدا کردیم

شیک و در عین حال کاربردی

هودهای خارج از محدوده به همان اندازه که کاربردی هستند شیک شده اند. اکثر آنها اکنون ظاهر تجاری فولاد ضد زنگ را ارائه می دهند - و برای تهیه یک هود حرفه ای نیازی به پرداخت قیمت مناسب ندارید.


Range Hoods در مقابل مایکروویو OTR

بهترین هودهایی که ما در گذشته آزمایش کردیم در محتوی و تخلیه دود و دود و تبادل هوا عالی بودند. برخی نیز به طور قابل توجهی ساکت تر از بقیه بودند و در ارائه سطوح نور بالا و پایین بهتر بودند. آزمایشات اخیر ما از مایکروویوها بر یکنواختی پخت، توانایی یخ زدایی خودکار، سرعت گرمایش، نویز، سهولت استفاده و تهویه متمرکز بود. توجه داشته باشید که حتی بهترین ها نیز نمی توانند به خوبی یک هود فاصله داشته باشند.


چه چیزی را در نظر بگیرید

دارای تهویه یا بدون کانال؟ ما هود بدون کانال را توصیه نمی کنیم زیرا دود و بو را گرفته و در آشپزخانه و بقیه خانه پخش می کند. هواکشی هود به بیرون بهتر است، اما نصب آن پیچیده تر است.


نوع مناسب را انتخاب کنید. هودهای زیر کابینت در پایین کابینت دیواری نصب می شوند. اگر هود روی دیوار بیرونی باشد، کانال کشی را می توان از داخل کابینت و سپس بیرون، یا برای برخی مدل ها، مستقیماً از پشت هود عبور داد. در غیر این صورت، کانال کشی باید از طریق کابینت به سمت تعقیب، زیرانداز یا سقف هدایت شود.


هودهای دیواری دودکش می توانند در جاهایی که کابینت وجود ندارد کار کنند و با پشته های دریچه باز روی دیوار نصب شوند. هودهای جزیره، که در بالای شبه جزیره نیز کار می کنند، به سقف نصب شده و از طریق کانال کشی در سقف تخلیه می شوند. اینها فاقد دیواری از کابینت در کنار آنها هستند تا به قیف دود کمک کنند، بنابراین کابینتی را در نظر بگیرید که حداقل شش اینچ از سطح اجاق گاز گسترده تر باشد.


به روز شده در 26 اکتبر 2020

قدرت برد هود

هود محدوده مدرن در برابر دیوار چند رنگ.


سایر ویژگی های هود بیمکث خاموش شدن خودکار را می توان برای خاموش کردن فن پس از یک زمان خاص از پیش تنظیم کرد.

چراغ های نشانگر تعویض فیلتر نیاز به تمیز کردن یا تعویض فیلتر را هشدار می دهند.

Heat Sentry™ یا یک سنسور حرارتی به طور خودکار دمنده را روی سرعت بالا تنظیم می کند که هود محدوده حرارت بیش از حد را تشخیص دهد.

روشنایی در اکثر هودها وجود دارد، با گزینه هایی که شامل لامپ های رشته ای، فلورسنت، هالوژن یا دیود ساطع کننده نور (LED) می شود. هود شما ممکن است یک تا چهار چراغ برای روشن کردن محل آشپزی شما داشته باشد. هودهایی با تنظیم سطح نور کم برای عملکرد در شب مفید هستند.

قابلیت Wi-Fi به شما امکان می دهد از طریق دستگاه هوشمند خود به دستگاه دسترسی داشته باشید و آن را کنترل کنید.

هودهای محدوده دارای گواهینامه ENERGY STAR در چندین سبک هود موجود هستند.

برچسب های مرتبط:

https://www.consumerreports.org/cro/range-hoods/buying-guide/index.htmقدرت یا حرکت هوا برای هود بیمکث برد با فوت مکعب در دقیقه (CFM) اندازه گیری می شود. اگر آشپزی سنگین زیادی انجام می‌دهید که شامل بخار یا بوی تند است، یک هود با حداقل 350 CFM تهیه کنید. برای محدوده گاز با خروجی بالا یا اجاق گاز، حداقل نرخ 1 CFM تهویه در هر 100 واحد حرارتی بریتانیا (BTU) توصیه می شود. به عنوان مثال، اگر خروجی مشعل با خروجی بالا 45000 BTU است، به دنبال هود بردی باشید که 450 CFM را برای تمیز کردن هوا به بهترین شکل ارائه دهد. با این حال، هر چه CFM بالاتر باشد، هود بلندتر خواهد بود.


نکته

برخی از شهرها محدودیت هایی در مورد قدرت دمنده شما دارند. قبل از خرید هود محدوده، بررسی کنید که آیا چنین کدهایی برای شهر شما قابل اجرا هستند یا خیر.

فیلتر برای هود بیمکث  محدوده

هود محدوده جزیره از تیر سقف آویزان شده است.

یک هود مجرای از فیلترهای آلومینیومی برای به دام انداختن چربی قبل از بیرون آمدن دود و بو استفاده می کند. فیلترهای گریس مشبک آلومینیومی را هر ماه بسته به استفاده در ماشین ظرفشویی خود بشویید. اگر با روغن زیاد غذا می پزید (مانند سرخ کن یا ووک) آنها را بیشتر بشویید. یک هود غیر مجرای از فیلترهای زغالی برای به دام انداختن چربی و سایر مولکول های کوچکتر استفاده می کند تا دوباره به آشپزخانه منفجر نشوند. این فیلترهای ذغالی قابل شستشو نیستند و باید هر چند ماه یکبار (بسته به دفعات پخت) تعویض شوند. برخی از هودها دارای چراغ های نشانگر فیلتر هستند که زمان تعویض فیلترها را به شما هشدار می دهند.


خرید قطعات هود محدوده

سطوح صدای هود محدوده

صدایی که یک هود فاصله ایجاد می کند با سون ها اندازه گیری می شود. یک سونه تقریباً برابر با صدای دویدن یخچال است. مکالمات معمولی در حدود 4 sone و نرخ ترافیک سبک تا حدود 8 انجام می شود. از sone ها برای مقایسه واحدها استفاده کنید، اما توجه داشته باشید که هرچه CFM هود برد بالاتر باشد، احتمالاً رتبه sone آن بالاتر خواهد بود. بهترین هود بیمکث  برد برای استفاده همه منظوره، بی صداترین هودها در سطوح عملیاتی معمولی هستند.بهترین راه حل برای پختن روغن، رطوبت و گرما در آشپزخانه، نصب هود است. با تعدادی گزینه و سبک برای توکارها، محدوده ها و جزایر، می توانید راه حل مناسب برای آشپزخانه خود پیدا کنید.


فهرست مطالب

تهویه هود برد

انواع هود بیمکث  رنج

قدرت برد هود

فیلتر برای هود بیمکث  محدوده

سطوح صدای هود محدوده

سایر ویژگی های Range Hood

تهویه هود برد

هود بین کابینت چوبی.

هنگام تعویض یا نصب دریچه قیمت هود کتابی بیمکث  آشپزخانه، قبل از خرید به اندازه، شکل و نوع نصب آن توجه کنید. هود جدید باید حداقل به اندازه محدوده یا سطح اجاق گاز باشد و ترجیحاً 3 اینچ از هر طرف بلندتر باشد. رایج ترین عرض ها 30 و 36 اینچ هستند. برای عملکرد بهینه، یک هود را در فاصله 20 تا 24 اینچ از اجاق گاز برقی و 24 تا 30 اینچ از اجاق گاز نصب کنید. همیشه الزامات مشخص شده برای ارتفاع مناسب نصب را بخوانید.مهمترین تصمیمی که هنگام خرید دریچه هود اجاق گاز می گیرید نحوه مجرای هود خود است. سه گزینه برای اگزوز وجود دارد:دارای تهویه یا کانال کشی

می توانید هود را به بیرون بکشید که برای حذف کامل محرک ها توصیه می شود. اگر هود برد شما به دیوار بیرونی نصب شود، مجرای اگزوز کوتاه تر و در نتیجه کارآمدتر خواهد بود. اگر هود لوله کشی شما به دیوار داخلی یا جزیره نصب می شود، واحد قوی تری را در نظر بگیرید زیرا باید هوا را با فشار بیشتری دور کنید. نصب صحیح کانال کشی برای کارایی و عملکرد کلی هود محدوده بسیار مهم است.


هود بیمکث  محدوده مغازه

محدوده فروشگاه

خرید پنل های Backsplash

نکته

در حالی که بسیاری از افراد یک متخصص را برای نصب کانال خود استخدام می کنند، متخصصان باتجربه می توانند مواد و لوازم جانبی را برای این کار خریداری کنند. اگزوز هرگز نباید به اتاق زیر شیروانی یا زیرزمین کشیده شود. اطمینان حاصل کنید که اندازه کانال با اتصال کانال در هود برابر است. همیشه مشخصات سازنده را با دقت بخوانید.

تهویه نشده، بدون کانال یا چرخش مجدد

این سه عبارت قابل تعویض هستند. منظور آنها این است که هوا از طریق یک فیلتر زغال چوب کشیده می شود تا مواد محرک را به دام بیندازد و دوباره به آشپزخانه سرازیر شود. با استفاده از این گزینه، مهم است که فیلترهای خود را هر چند ماه یکبار تعویض کنید تا از عملکرد موثر هود اطمینان حاصل کنید. این گزینه نیازی به کانال کشی ندارد.قابل تبدیل

اینها هود بیمکث ی هستند که امکان کانالی یا غیر مجرای را دارند. برای بهترین نتیجه تهویه، کانال را به بیرون بکشید.

نکته

اگر هوای بیرون را دارید، ایده خوبی است که یک دمپر پشتی نصب کنید تا از نشت هوا از طریق کانال کشی به داخل خانه جلوگیری شود. برخی از هود بیمکث  محدوده از قبل مجهز به دمپرهای پشتی هستند، بنابراین قبل از خرید حتماً مشخصات سازنده را بررسی کنید.

انواع هود بیمکث  رنج

هود مشکی روی اجاق گاز.

انواع مختلفی از هود بیمکث  طیفی وجود دارد که می توان از بین آنها انتخاب کرد.هود زیر کابینتی

اینها به قسمت زیرین کابینت بالاتر از محدوده شما متصل می شوند و اگر به جای کابینت به دیوار نصب شوند، می توان آنها را پایه دیواری نامید. هود بیمکث  زیر کابینتی دارای سبک ها و قدرت های مختلفی هستند و می توانند کانالی یا غیر مجرای باشند.هود دیواری

این هودها از نظر ظاهری شبیه هود بیمکث  زیر کابینتی هستند با این تفاوت که به جای کابینت های بالا به دیوار نصب می شوند.هود بیمکث  دودکش

هود بیمکث  دودکش می توانند روی دیوار بالاتر از محدوده شما یا سقف بالای جزیره نصب شوند، اما دارای دودکش هستند که از دیوار تا سقف بالا می رود. اگر کابینت های بالاتر از محدوده دارید، باید آنها را بردارید تا این نوع هود به درستی جا بیفتد و کار کند.هود بیمکث  جزیره

هود بیمکث  جزیره ای از سقف بر فراز جزیره آویزان می شوند و بهترین راه برای تهویه هوا در هنگام داشتن اجاق گاز جزیره ای هستند. بسیاری از سبک ها مانند سایبان های شیشه ای، فلزی منحنی و هود بیمکث  سبک سنتی موجود هستند.هود بیمکث  رو به پایین

این هودها در اجاق گاز پنهان می شوند و هنگام استفاده برای کشیدن بخار و دود به صورت افقی در سراسر محدوده ظاهر می شوند. آنها یک انتخاب محبوب برای جزایر هستند زیرا نیازی به نصب سنتی ندارند که ممکن است خطوط دید را مسدود کند.درج هود محدوده

پاور پک ها یا اینسرت ها هود بیمکث ی هستند که مخفی هستند. آنها در کابینت بالای اجاق گاز تعبیه شده اند تا یک رویکرد سفارشی برای هواگیری داشته باشند. گزینه های زیادی وجود دارد، بنابراین با یک متخصص صحبت کنید تا بفهمید کدام یک با کابینت شما بهتر کار می کند.هود بیمکث  حرفه ای

هود بیمکث  حرفه ای شبیه هود بیمکث  زیر کابینتی هستند، اما بزرگتر، ظاهر حرفه ای تر و قدرت بیشتری نسبت به مدل های معمولی زیر کابینت دارند. اینها برای افرادی که زیاد آشپزی می کنند و ظاهر هود بزرگتری را ترجیح می دهند عالی هستند. آنها می توانند مجرای یا غیر مجرای باشند و در سبک های مختلفی برای پشتیبانی از انتخاب اگزوز ارائه می شوند.هود بیمکث  محدوده سفارشی

ظاهر و تجربه خود را با هود بیمکث  محدوده سفارشی شخصی کنید. از روکش و رنگ گرفته تا کارایی، می‌توانید آشپزخانه خود را با هود مناسب برای سطح آشپزخانه یا محدوده خود بسازید.مایکروویوهای بیش از حد

مایکروویو بیش از حد یک محافظ فضای آشپزخانه است که معمولاً به جای یا همراه با فن هود سنتی استفاده می شود. هنگام استفاده به جای هود، برای بهترین نتیجه تهویه، به جای چرخش هوا، مجرای آن را به بیرون هدایت کنید. یاد بگیرید که چگونه یک مایکروویو بیش از حد را جایگزین کنید.


هود بیمکث  محدوده مغازه

اجاق‌های آشپزخانه را بخرید

منبع

https://www.lowes.com/n/buying-guide/range-hood-buying-guide

تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد