هود بیمکث قیمت

۲ بازديد

قدرت برد هود

هود محدوده مدرن در برابر دیوار چند رنگ.

قدرت یا حرکت هوا برای هود بیمکث قیمت برد با فوت مکعب در دقیقه (CFM) اندازه گیری می شود. اگر آشپزی سنگین زیادی انجام می‌دهید که شامل بخار یا بوی تند است، یک هود با حداقل 350 CFM تهیه کنید. برای محدوده گاز با خروجی بالا یا اجاق گاز،راهنمای خرید هود بیمکث

دانستن و درک گزینه های خود اولین گام برای قرار دادن سیستم اگزوز مناسب در آشپزخانه شما است. به عنوان مثال، اگر اجاق‌های مایکروویو بیش از حد را در نظر می‌گیرید، باید بدانید که برای تخلیه دود و بخارات روغنی بهترین نیستند (مگر اینکه مجرای بیرونی داشته باشند).


راهنمای خرید هود برد

منبع تصویر

از سوی دیگر، این امکان وجود دارد که شما یک محدوده جزیره ای و چند تزئین سقف زیبا در آشپزخانه خود داشته باشید که نمی خواهید مانع ایجاد آن شوید. بله، تعداد زیادی هود جزیره‌ای خیره‌کننده وجود دارد که به زیبایی آشپزخانه می‌افزاید (و من برخی از آنها را توصیه می‌کنم)، اما شما گزینه‌های دیگری نیز دارید، مانند فن‌های اگزوز سقفی آشپزخانه یا هودهای محدوده پایین‌روی (بعضی از شما ممکن است شنیده‌اند که سیستم‌های هود مخفی رو به پایین بدترین هستند، تا چند سال پیش چنین بود).


تمام چیزی که می‌گویم این است که قبل از اینکه ذهن خود را روی چیز خاصی متمرکز کنید، عاقلانه است که بسیاری از احتمالات را درک کنید.


 


فهرست مطالب: از آنچه از قبل می دانید صرف نظر کنید

سوالاتی که قبل از جستجو باید به آنها پاسخ داد

گزینه های هود مخفی

انواع هودهای رنج

Range Hood Lingo

عوامل فنی برای در نظر گرفتن

سوالاتی که قبل از جستجو باید به آنها پاسخ داد

توصیه می‌کنم یک برگه کاغذ و یک خودکار تهیه کنید یا احتمالاً برنامه‌ای را باز کنید که بتوانید یادداشت برداری کنید. اطلاعات فنی وجود دارد که ابتدا باید از آشپزخانه خود جمع آوری کنید.


آیا شما در حال تعویض یک هود محدوده موجود هستید؟

اگر پاسخ منفی دادید، به سوال بعدی بروید. اگر پاسخ شما مثبت است، باید اطلاعات زیر را یادداشت کنید:


آیا مهم است که هود جدید شما باید دقیقاً همان ابعاد هود فعلی باشد؟ شاید شما یک کابینت داشته باشید که در راه است. اگر چنین است، یا ابعاد جریان را اندازه بگیرید یا برای این اطلاعات به دفترچه راهنمای کاپوت برد فعلی نگاه کنید.

آیا قبلاً کانالی نصب کرده اید؟ اگر این کار را انجام دهید، استفاده از شبکه مجرای موجود برای نصب جدید بسیار آسان تر است. ادامه دهید و قطر لوله هواکش و همچنین محل کانال را اندازه بگیرید. آیا بلافاصله پشت هود برد فعلی (روی دیوار) است یا از سقف یا کابینت بالا می رود؟

آیا کانال کشی یک گزینه است یا باید هود شما بدون کانال باشد

اگر در خانه‌ای اجاره‌ای زندگی می‌کنید که در آن آزادی انجام تغییرات اساسی را ندارید، یا اگر در آپارتمانی بلندمرتبه با محدوده جزیره‌ای زندگی می‌کنید که واقعاً نمی‌توانید از سقف عبور کنید. می تواند یکی از دلایل دیگر (از جمله هزینه ها) باشد که هیچ گزینه ای برای کانال کشی برای شما باقی نمی گذارد. در هر صورت، مهم است که محدودیت‌های خود را بشناسید، زیرا به محدود کردن جستجوی شما کمک می‌کند.

 حداقل نرخ 1 CFM هود مخفی در هر 100 واحد حرارتی بریتانیا (BTU) توصیه می شود. به عنوان مثال، اگر خروجی مشعل شما با خروجی بالا 45000 BTU است، به دنبال هود محدوده ای باشید که 450 CFM را برای تمیز کردن هوا به بهترین نحو ارائه دهد. با این حال، هر چه CFM بالاتر باشد، هود بلندتر خواهد بود.


نکته

برخی از شهرها محدودیت هایی در مورد قدرت دمنده شما دارند. قبل از خرید هود محدوده، بررسی کنید که آیا چنین کدهایی برای شهر شما قابل اجرا هستند یا خیر.

فیلتر برای هودهای محدوده

هود محدوده جزیره از تیر سقف آویزان شده است.

یک هود مجرای از فیلترهای آلومینیومی برای به دام انداختن چربی قبل از بیرون آمدن دود و بو استفاده می کند. فیلترهای گریس مشبک آلومینیومی را هر ماه بسته به استفاده در ماشین ظرفشویی خود بشویید. اگر با روغن زیاد غذا می پزید (مانند سرخ کن یا ووک) آنها را بیشتر بشویید. یک هود غیر مجرای از فیلترهای زغالی برای به دام انداختن چربی و سایر مولکول های کوچکتر استفاده می کند تا دوباره به آشپزخانه منفجر نشوند. این فیلترهای ذغالی قابل شستشو نیستند و باید هر چند ماه یکبار (بسته به دفعات پخت) تعویض شوند. برخی از هودها دارای چراغ های نشانگر فیلتر هستند که زمان تعویض فیلترها را به شما هشدار می دهند.


خرید قطعات هود محدوده

سطوح صدای هود محدوده

صدایی که یک هود فاصله ایجاد می کند با سون ها اندازه گیری می شود. یک سونه تقریباً برابر با صدای دویدن یخچال است. مکالمات معمولی در حدود 4 sone و نرخ ترافیک سبک تا حدود 8 انجام می شود. از sone ها برای مقایسه واحدها استفاده کنید، اما توجه داشته باشید که هرچه CFM هود برد بالاتر باشد، احتمالاً رتبه sone آن بالاتر خواهد بود. بهترین هودهای برد برای استفاده همه منظوره، بی صداترین هودها در سطوح عملیاتی معمولی هستند.

سایر ویژگی های Range Hood

خاموش شدن خودکار را می توان برای خاموش کردن فن پس از یک زمان خاص از پیش تنظیم کرد.

چراغ های نشانگر تعویض فیلتر نیاز به تمیز کردن یا تعویض فیلتر را هشدار می دهند.

Heat Sentry™ یا یک سنسور حرارتی به طور خودکار دمنده را روی سرعت بالا تنظیم می کند که هود محدوده حرارت بیش از حد را تشخیص دهد.

روشنایی در اکثر هودها وجود دارد، با گزینه هایی که شامل لامپ های رشته ای، فلورسنت، هالوژن یا دیود ساطع کننده نور (LED) می شود. هود شما ممکن است یک تا چهار چراغ برای روشن کردن محل آشپزی شما داشته باشد. هودهایی با تنظیم سطح نور کم برای عملکرد در شب مفید هستند.

قابلیت Wi-Fi به شما امکان می دهد از طریق دستگاه هوشمند خود به دستگاه دسترسی داشته باشید و آن را کنترل کنید.

هودهای محدوده دارای گواهینامه ENERGY STAR در چندین سبک هود موجود هستند.

برچسب های مرتبط:

راهنمای خرید هود آشپزخانه

راهنمای خرید هود آشپزخانه


از بین بردن بوهای آشپزی و اطمینان از بوی تازه آشپزخانه شما کار ساده ای نیست. اینجاست که هود اجاق گاز وارد می شود. آنها نقش مهمی دارند و امروزه در اکثر آشپزخانه ها یافت می شوند. در اینجا مواردی وجود دارد که هنگام خرید باید در نظر بگیرید.


 


تعویض یا ارتقا؟ انواع هود آشپزخانه را در نظر بگیرید

 

آیا یک هود اجاق گاز قدیمی را با یک مدل مشابه جایگزین می کنید یا به یک نسخه با تکنولوژی پیشرفته تر ارتقا می دهید؟ انواع مختلفی از هودهای اجاق گاز برای انتخاب وجود دارد - از جمله انواع شیک که می‌توان از آنها برای ایجاد یک بیانیه جسورانه استفاده کرد - اما مطمئن شوید که یکی از آنها با طراحی آشپزخانه شما مطابقت دارد.

با جریان برو

 

بهترین هود اجاق گاز با یک دستگاه استخراج عرضه می شود که می تواند به طور موثر تمام بوهای تند و زننده را از آشپزخانه شما پاک کند. با این حال، گاهی اوقات، به دلیل محدودیت فضا یا نصب، ممکن است مجبور شوید از یک نوع چرخشی استفاده کنید که هوا را تمیز می کند و با استفاده از فیلترهای زغالی آن را به آشپزخانه شما بازیافت می کند.


 

هود مناسب اجاق گاز را انتخاب کنید

 

آیا شما یک اجاق گاز 5 شعله دار دارید که چندین قابلمه در هر لحظه از بین می روند؟ یا فقط یک اجاق گاز سه حلقه ای دارید؟ به خاطر داشته باشید که هرچه اجاق گاز بزرگتر باشد، هود شما سخت‌تر کار می‌کند، بنابراین حتما هودی را انتخاب کنید که متناسب با نوع و میزان پخت شما باشد. همچنین باید هودی را انتخاب کنید که پهنای آن برابر یا بیشتر از پهنای اجاق گاز شما باشد تا بوها به طور موثری از بین بروند.

منبع


https://www.electrolux.com.my/appliances/cooker-hoods/kitchen-hoods-buying-guides/


 
تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد