هود مخفی آلتون قیمت

۳ بازديد

راهنمای خرید هود اجاق گاز شما آن اجاق گاز جدید و آن اجاق گاز آتشین جدید را نیز دارید، از بین بردن بوهای آشپزی و اطمینان از بوی تازه آشپزخانه شما کار ساده ای نیست. اینجاست که قیمت هود مخفی آلتون وارد می شود.ساخته شده در

هودهای توکار کوچک، جمع و جور ونزولی

آیا آن ظاهر مینیمال را برای آشپزخانه خود می خواهید؟ سپس یک هود استخراج رو به پایین ممکن است برای شما مناسب باشد. یکی از مدل‌های گران‌تر، این هودها در صورت عدم استفاده در زیر میز کار شما پنهان می‌شوند و در صورت تماس با فشار یک دکمه بالا می‌آیند. آینده اینجاست.


اجاق گاز تهویه شده با هود داخلی

تهویه هوا

اجاق گاز تهویه هوا یک اجاق گاز القایی یا سرامیکی با یک فن استخراج داخلی در مرکز آن است. اگر به فکر قرار دادن آن در جزیره آشپزخانه هستید، این نوع اجاق گاز عالی است، زیرا به هود استخراج در بالای آن نیاز ندارید.


دانستن این نکته مفید است که به دلیل فن استخراج داخلی، نمی‌توانید یک اجاق گاز تهویه را بالای اجاق نصب کنید، زیرا به فضایی در زیر پیشخوان نیاز دارید تا همه قطعات و تکه‌ها به کار روند.

 مناسب برای آشپزخانه های کوچکتر هستند. آنها معمولاً در پشت کابینت دیواری آشپزخانه تعبیه می‌شوند تا زمانی که از آنها استفاده نمی‌کنید بتوان آن‌ها را کنار گذاشت. با این حال، این بدان معنی است که اگر اجاق گاز یا آشپزخانه بزرگتری دارید، آنها انتخاب ایده آلی نیستند، زیرا نمی توانند به سرعت هوا را پاک کنند.


هود اجاق گاز

لبه پیش امده کلاه

هود اجاق گاز برای آشپزخانه های کوچکتر ایده آل است. آنها یکی از ارزان‌ترین انواع هودهای آشپزی هستند و به راحتی با زاویه مناسب روی دیوار آشپزخانه شما قرار می‌گیرند تا ظاهری مرتب و مرتب داشته باشند.


هود اجاق گاز سایبان

سایبان

مشابه هودهای توکار و روکش، هودهای سایبان یا تلسکوپی، اگر فضای محدودی دارید مناسب هستند. برخی از مدل ها حتی دارای بخش تلسکوپی قابل افزایش است که می تواند اجاق های بزرگتر را پوشش دهد.


هود دودکش

دودکش

هودهای دودکشی به آشپزخانه شما ظاهر سنتی می دهند. اندازه آنها متفاوت است، بنابراین شما می توانید بدون توجه به اندازه آن، مناسب آشپزخانه خود را بدست آورید. برای بهترین نتیجه، همیشه مطمئن شوید که هودی که خریداری می کنید هم اندازه یا بزرگتر از صفحه اجاق گاز شما باشد.


هود اجاق گاز سقفی

هودهای سقفی

این هودهای زیبا با سقف شما همسطح می‌شوند، به این معنی که اگر ظاهر تمیزی حداقلی را ترجیح می‌دهید، کاملاً مناسب هستند. در اندازه های مختلف، مشکلی برای یافتن مناسب آشپزخانه خود نخواهید داشت.


هود اجاق گاز جزیره

جزیره

اگر اجاق گاز شما در جزیره آشپزخانه نصب شده باشد، هودهای جزیره ای مناسب هستند. این اجاق گازهای سطح بالا از سقف بالای صفحه شما آویزان می شوند تا ظاهری شیک و چشمگیر داشته باشند. آنها معمولاً بسیار بزرگ نیز هستند، به این معنی که می‌توانند آن آشپزخانه‌های بزرگ را کاملاً بدون دود و بو نگه دارند.

 آنها نقش مهمی دارند و امروزه در اکثر آشپزخانه ها یافت می شوند. در اینجا مواردی وجود دارد که هنگام خرید باید در نظر بگیرید.اکنون یک هود اجاق گاز براق برای تکمیل چیدمان عالی آشپزخانه خود می خواهید. اما، مانند بسیاری از چیزها، انتخاب های زیادی وجود دارد و پیدا کردن گزینه مناسب می تواند دشوار باشد. این راهنما به شما کمک می‌کند تا با همه هودهای اجاق‌پز کنار بیایید، بنابراین می‌توانید هنگام انتخاب کمی اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. هود اجاق گاز چه کار می کند؟ هود اجاق گاز یک فن برقی است که بالای صفحه شما قرار می گیرد و وظیفه دارد بوی بد آشپزی، چربی و رطوبت را از آشپزخانه شما پاک کند. هنگام خرید هود جدید باید به چند نکته توجه کنید، از اندازه و نقاط نصب گرفته تا روش استخراج و منطقه داغ. ویدیوی مفید ما همه چیزهایی را که باید توجه داشته باشید به شما نشان می دهد. تعویض یا ارتقا؟ انواع هود آلتون را در نظر بگیرید آیا یک هود آلتون قدیمی را با یک مدل مشابه جایگزین می کنید یا به یک نسخه با تکنولوژی پیشرفته تر ارتقا می دهید؟ انواع مختلفی از هودهای اجاق گاز برای انتخاب وجود دارد - از جمله انواع شیک که می‌توان از آنها برای ایجاد یک بیانیه جسورانه استفاده کرد - اما مطمئن شوید که یکی از آنها با طراحی آشپزخانه شما مطابقت دارد. هود مناسب اجاق گاز را انتخاب کنید با جریان برو بهترین هود آلتون دارای یک دستگاه استخراج است که می تواند به طور موثری همه بوهای بد را از آشپزخانه شما پاک کند. با این حال، گاهی اوقات، به دلیل محدودیت فضا یا نصب، ممکن است مجبور شوید از یک نوع چرخشی استفاده کنید که هوا را تمیز می کند و با استفاده از فیلترهای زغالی آن را به آشپزخانه شما بازیافت می کند. هود مناسب اجاق گاز را انتخاب کنید آیا شما یک اجاق گاز شش حلقه ای دارید که چندین قابلمه در هر لحظه از بین می روند؟ یا فقط یک اجاق گاز سه حلقه ای دارید؟ به خاطر داشته باشید که هرچه اجاق گاز بزرگتر باشد، هود شما سخت‌تر کار می‌کند، بنابراین حتما هودی را انتخاب کنید که متناسب با نوع و میزان پخت شما باشد. همچنین باید هودی را انتخاب کنید که پهنای آن برابر یا بیشتر از پهنای اجاق گاز شما باشد تا بوها به طور موثری از بین بروند. هود آلتون کم صدا سنگاپور سر و صدا را پایین نگه دارید آشپزخانه اغلب یکی از پر سر و صداترین اتاق های خانه است – و آخرین چیزی که نیاز دارید یک هود آلتون پر سروصدا است. در Electrolux، ما مجموعه‌ای از مدل‌ها با سطح سر و صدای کم را داریم، مانند کلاهک دودکش فولادی ضد زنگ 90 سانتی‌متری که با عملکرد SilentMode ارائه می‌شود تا محیط مناسبی را برای به جریان انداختن آن آب میوه‌های خلاقانه ایجاد کنیم. بوها را سریع از بین ببرید شما می خواهید از شر بوی ماهی خلاص شوید و می خواهید این کار را سریع انجام دهید. هودهای اجاق گاز الکترولوکس تا سه تنظیم سرعت دارند که به شما کمک می کند بوی نامطبوع را در عرض چند ثانیه از بین ببرید. علاوه بر این، بخار گیر انعطاف پذیر ما با گزینه های سرعت چندگانه می تواند به شما کمک کند بدون هیچ زحمتی از شر بخارات و دود آشپزی خلاص شوید. *سلب مسئولیت: تصاویر فقط برای تصویرسازی هستند و لزوماً محصولات فروخته شده نیستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد هود آلتون الکترولوکس، صفحه پرسش و پاسخ هود آلتون را بررسی کنید. 

منبع https://www.electrolux.com.sg/appliances/cooker-hoods/cooker-hoods-buying-guides/

 https://ao.com/help-and-advice/guides-and-advice/buying-guides/cooker-hood

تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد